Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 308 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 14 sie 2006 20:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Bartek0511 pisze:
Strelectwo też lubie zwłaszcza iść z kumplami na paintballa lub postrzelać z wiatrówki do puszek.


Ech, gdyby w moim miescie byla strzelnica to obecny jestem od razu, a tak....moze jeszcze w tym roku w Paintballa sobie zagram jak sie z kumplami ustawie, bo nie probowalem jeszcze, a slyszalem ze zabawa jest doskonala

_________________
.


*
 
Fireox
Post : 14 sie 2006 21:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Ja bardzo lubie piłke nożna chociaż teraz mniej niz kiedyś :P
Praktycznie codzinnie w to gram chyba ze pada deszcz na dworze to nie :/
W kosza lubie pograć ogólnie to prawie każda dziedzine sportu lubie :)


*
 
Bartek0511
Post : 15 sie 2006 06:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Fireox pisze:
Ja bardzo lubie piłke nożna chociaż teraz mniej niz kiedyś
Praktycznie codzinnie w to gram chyba ze pada deszcz na dworze to nie


Właśnie jak pada deszcz to się najlepiej gra.


*
 
nemrod
Post : 15 sie 2006 06:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Bartek0511 pisze:
Właśnie jak pada deszcz to się najlepiej gra.


heh, granie w deszczu to jest to. Wtedy jest ci wszystko jedno. Nie zwracasz uwagi na deszcz, bo juz jestes mokry od potu i woda z nieba nie robi Ci roznicy, nawet jak jest zimno. W lipcu zdarzylo mi sie zagrac w tekiej ulewie. Albo jak jest calkiem sucho, to atakujac przeciwnika wpadlem w sterte pylu, takiego szarego drobnego pylu. Bylem caly brudny, ale mi to praktycznie nie przeszkadzalo.

_________________
.


*
 
Bartek0511
Post : 15 sie 2006 06:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


nemrod pisze:
heh, granie w deszczu to jest to. Wtedy jest ci wszystko jedno. Nie zwracasz uwagi na deszcz, bo juz jestes mokry od potu i woda z nieba nie robi Ci roznicy, nawet jak jest zimno. W lipcu zdarzylo mi sie zagrac w tekiej ulewie. Albo jak jest calkiem sucho, to atakujac przeciwnika wpadlem w sterte pylu, takiego szarego drobnego pylu. Bylem caly brudny, ale mi to praktycznie nie przeszkadzalo.


Skąd ja to znam.


*
 
lukasamd
Post : 15 sie 2006 11:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


nemrod pisze:
heh, granie w deszczu to jest to. Wtedy jest ci wszystko jedno. Nie zwracasz uwagi na deszcz, bo juz jestes mokry od potu i woda z nieba nie robi Ci roznicy, nawet jak jest zimno. W lipcu zdarzylo mi sie zagrac w tekiej ulewie. Albo jak jest calkiem sucho, to atakujac przeciwnika wpadlem w sterte pylu, takiego szarego drobnego pylu. Bylem caly brudny, ale mi to praktycznie nie przeszkadzalo.


Własnie dlatego nie lubię tego sportu....

żartuję ;) ale nie przepadam za takimi "akcjami"


*
  WWW
nemrod
Post : 15 sie 2006 20:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


lukasamd pisze:
Własnie dlatego nie lubię tego sportu....

żartuję ;) ale nie przepadam za takimi "akcjami"


No widzisz. kazdy robi to co lubi. Ja czasem lubie sie sponiewierac :diabel: .

_________________
.


*
 
Fireox
Post : 15 sie 2006 21:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 201
  • Dołączył: 04.06.2006
  • Skąd: Zamość


Bartek0511 pisze:
Właśnie jak pada deszcz to się najlepiej gra.

Najlepiej ale wtedy mało ludzi wychodzi na dwór a samemu to nie lubie grać :)


*
 
Bartek0511
Post : 16 sie 2006 06:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Porucznik
Porucznik
  • Posty: 1043
  • Dołączył: 11.07.2006


Fireox pisze:
Najlepiej ale wtedy mało ludzi wychodzi na dwór a samemu to nie lubie grać


Ja mam małą grupke z którą zawsze ide grać o każdej porze jeden telefon i w 15 minut są u mnie.


*
 
nemrod
Post : 16 sie 2006 06:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Bartek0511 pisze:
a mam małą grupke z którą zawsze ide grać o każdej porze jeden telefon i w 15 minut są u mnie.


Dokladnie tak jak u mnie. Tylko niektorzy narzekaja ze zmeczeni, a to cos ich boli, a to nie taka pogoda. Mieczaki jedne. Co Cie nie zabije to Cie wzmocni :diabel2:

_________________
.


*
 
Len
Post : 09 wrz 2007 19:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jeśli kogoś interesuje żużel to na TVP Sport leci transmisja z mistrzostw juniorów w Ostrowie Wlkp.

Trochę śmieję się z tego bo aby te mistrzostwa mogły się odbyć, stadion musiał być zmodernizowany. A jak to w Polsce zawsze bywa - zaczęli o wiele za późno, więc do ostatniej chwili wykańczali trybunę główną (bo na razie tylko 1 etap), która jest 2x wyższa niż stare. Nie wiem jak to zrobili ale jeszcze kilka dni temu wyglądało na to, że jeszcze bardzo dużo do zrobienia, a dziś proszę.

Ja mieszkam jakieś 100-200m od tego stadionu więc byłem przed chwilą zobaczyć. Miasto 75 tys. mieszkańców a na stadionie ok. 20 tys. Wiec nie małe wydarzenie jak na takie niewielkie miasto :)


*
  WWW
XBARTEKX
Post : 11 wrz 2007 20:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 629
  • Dołączył: 12.05.2007
  • Skąd: Kurów


A tak prawde mówiąc schodząc do piłki nożnej to komu kibicujecie??

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE BO NAJLEPSZY W ŚWIECIE JEST NASZ KUROWSKI KKS GARBARNIA!! Czyli Garbarnia Kurów ;].


*
  WWW
nemrod
Post : 12 wrz 2007 22:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Jesli chodzi o pilke nozna to polska reprezentacja znowu sprawila mila niespodzianke i na wyjezdzie zremisowala z Portugalia 2-2, co umocnilo nas na pozycji liderow grupy A i przyblizylo do historycznego pierwszego awansu do ME (drugi juz jest zapewniony :P ). Jak sadzicie, czy znowu cos spieprzymy przed koncem, jak to ostatnio bywalo, czy tym razem Leo wraz z cala nasza kopiaca halastra okaze sie narodowym bohaterem???

_________________
.


*
 
Pavcio
Post : 12 wrz 2007 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


No ja myślę że na EURO pojedziemy, ale tam stres zrobi swoje . Może być zawód jak na Mistrzostwach Świata 2002 i 2006. Aczkolwiek mam nadzieję że będzie inaczej. :D


*
 
nemrod
Post : 13 wrz 2007 19:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Cytuj:
No ja myślę że na EURO pojedziemy, ale tam stres zrobi swoje . Może być zawód jak na Mistrzostwach Świata 2002 i 2006. Aczkolwiek mam nadzieję że będzie inaczej.


Taaak... pozostaje nam miec tylko nadzieje, majac tak nieprzewidywalna druzyne.
Z Finlandia, podobnie jak z Portugalia, remis, lecz bezbramkowy. Brzydki i dosc nudny mecz, ale nadal liderujemy w grupie i na 3 mecze przed koncem eliminacji jestesmy na dobrej drodze do sukcesu.
Zostaly tylko mecze z Kazachstanem u nas, z Belgia u nas i z Serbia na wyjezdzie.
Pilke ogladam juz jakies 10 lat i nigdy mi sie nie nudzi. Na moje oko jestesmy najblizej awansu do euro w calej historii PZPN i 6-7 ptk. wystarczy nam w zupelnosci do awansu z 2 badz nawet 1 miejsca w grupie. Portugalia ma jeszcze 4 mecze, pierwsze 3 ze stosunkowo latwymi rywalami z dolnej czesci tabeli, ale ostatni mecz z Finlandia, w tym samym dniu co my z Serbia i 21 listopada wszystko sie rozstrzygnie, oby z korzyscia dla bialoczerwonych.

_________________
.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5 ... 21  Następna


cron