Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
M'cin
Post : 29 maja 2011 17:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


O ile mody zawierające fabułę są dosyć dobrze opisane, o tyle ich zgodność z konkretnymi wersjami v1.13 (jśli wymagana) już nie. Instalować na nowym i ryzykować niekompletność bądź niesprawność moda nie każdemu się chce, więc przydałoby się dla nóbków takich, jak ja oznaczyć, z którą wersją v1.13 dany mod działa i udostępnić tą wersję w downloadzie, nawet jeśli stara jest. To raz.
Po drugie, jak to jest ze zgodnością i kompatybilnością tych wszystkich NASów, STOMPów, AIMów, IoVów, DBBów, HAMów itp między sobą i z innymi modami. Jak już gdzieś pisałem, chętnie bym zaczął od hybrydy UC 1.13 + ile się da, a sprawdzanie, z czym pójdzie po kolei, to już przesada. Jakby ktoś ogarnięty zbadał...
Bo ogólnie no, widzicie, strona główna o takich rzeczach niewiele mówi.


*
 
lukasamd
Post : 29 maja 2011 17:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Niewiele mówi, bo jako administracja nie za bardzo jesteśmy w temacie (człowiek nie gra jak kiedyś, nie jest w stanie sprawdzić wszystkiego).
Jeżeli znalazłby się ktoś, kto pomógłby nam w takiej klasyfikacji, nie ma problemu.


*
  WWW
M'cin
Post : 29 maja 2011 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


News na stronie i nabór ochotników?
Poszukanie, czy nie ma anglojęzycznej wersji takiego spisu?
Może chociaż Stworzenie strony o tych modach co dają, 2-3 zdania opisu i pod spodem "nie wiemy, z czym kompatybilne"?
Bo jak na razie to zostaje siedzenie na forum i łapanie strzępków.


*
 
Len
Post : 30 maja 2011 10:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak dla mnie robienie opisu samego 1.13 mijało się z celem i dlatego długo go nie było. To wszystko zmienia się tak bardzo, że musielibyśmy ciągle tylko tych opisów pilnować. Back in Action i JA Online wzbudzają dziś 10x większe zainteresowanie i właśnie na nie stawiam.


*
  WWW
Wigen
Post : 30 maja 2011 10:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Back in Action i JA Online wzbudzają dziś 10x większe zainteresowanie i właśnie na nie stawiam.


Bo to dla nas jak na razie priorytet jeżeli chodzi o nowości. Nieuchronnie zbliżają się targi E3 a na nich z pewnością dowiemy się czegoś nowego na temat Back in Action.


*
 
lukasamd
Post : 30 maja 2011 17:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Len dokładnie opisał jak to wygląda - każdy artykuł, nad którym trzeba co chwila przesiadywać i go aktualizować to zły artykuł, bo zabiera czas, jaki można poświęcić na co innego. W wypadku v1.13 co najwyżej byłby sens opisać te nowe mechanizmy, NAS, STOMP itp. no i istniejące hybrydy.
Sprawdzenie kompatybilności - musimy pozostawić w gestii samych graczy, możemy zapisywać gdzieś ich doświadczenia.


*
  WWW
M'cin
Post : 30 maja 2011 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


No ale jak już ktoś napisze, że działa, to co za problem zrobić listę kombinacji przetestowanych przez graczy na stronie? Teraz to może i tak, ale jakby wrzucać każdy sprawdzony model na bieżąco, to tracisz chwilę raz na jakiś czas ;) Bo i takowe rzeczy forumowicze badali.


*
 
Len
Post : 30 maja 2011 19:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


M'cin pisze:
No ale jak już ktoś napisze, że działa, to co za problem zrobić listę kombinacji przetestowanych przez graczy na stronie? Teraz to może i tak, ale jakby wrzucać każdy sprawdzony model na bieżąco, to tracisz chwilę raz na jakiś czas ;) Bo i takowe rzeczy forumowicze badali.

Jeśli to nie jest żaden problem, to może zajmie się tym kto inny? Bo ja wiem, na przykład Ty?


*
  WWW
M'cin
Post : 30 maja 2011 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Oj coś ty taki urażony, ja tylko proponuję ;)


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron