Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Jaahquubel
Post : 13 mar 2013 11:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Stridingshadow pisze:
Starzy bywalcy mniej się tym przejmują, bo zwiastowano przy nich upadek forum więcej razy niż koniec świata, a forum jest, i nie ma się źle.
Oj, chyba nie widziałeś listy zapowiedzianych końców świata. Kilkaset pozycji. A to forum umierało może 10 razy.

Co do istoty, to w pełni zgadzam się ze Stridingshadowem.
Na siłę to się tira pcha, a nie forum rozpędza.
JACenter jest na tyle małą społecznością, że szybko można się połapać kto jest kto. Jak do tego dodać grupy, to wszystko jest jasne na dzień dobry.
A jakby doszły rangi, to każdy jakąś by dostał i ich znaczenie by się rozlazło.

A tak w ogóle, to świat się nie skończył 21 grudnia 2012, świat skończył się na Kill 'Em All.


*
  WWW
Perry
Post : 13 mar 2013 12:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Jesli chodzi o rangi to kwestia gustu.
Sa ludzie, ktorzy przywiazuja do tego wage i sa tacy, ktorzy maja to gdzies (jak ja).
Szczerze mowiac ani mnie to ziebi ani grzeje..
Natomiast jesli chodzi o wyczerpanie tematow do JA - to mocno sie nie zgodze..
Jest tyle tematow (zaczetych chociazby przeze mnie), na ktore po dzis dzien nie uzyskalem odpowiedzi, ze wystarczyloby na kilka kolejnych lat istnienia forum.
Gdyby tylko ktos odpisywal na te tematy, znajdowal rozwiazanie, a nastepnie je zamykal, to forum nie mialoby sznsy umrzec, ba, nie mialoby nawet szansy przezyc jakikolwiek kryzys..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
Stridingshadow
Post : 13 mar 2013 20:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


M'cin pisze:
Towarzystwo przyjaciół eugeniki? :D

Raczej przyjaciól królika ;)

_________________
Obrazek


*
 
M'cin
Post : 13 mar 2013 20:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Nie wnikam...


*
 
lukasamd
Post : 13 mar 2013 21:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nie przesadzacie z tą ilością umierania JACenter?
Ja wiem, wiele razy "głosiłem zło", ale aż tyle?! :lol:

Sam nie widzę sensu w dawaniu takich dodatkowych rang. To raczej nie zmotywuje do pisania. Teraz ludziom coraz mniej się chce rejestrować, pisać, czy nawet czytać (ot chociażby niesławne "tl;dr"). Kto zechce wejdzie, będzie dyskutował. Dla prawdziwej społeczności, a sądzę że taka tu istnieje, jakieś świecidełka nie mają większego znaczenia. Czy wchodzimy i piszemy aby wbić kolejny lvl/gwiazdkę/pasek, czy dlatego, że ciekawie rozmawia nam się z innymi osobami? To, że forum jest o grze nie oznacza, że trzeba z samego forum, społeczności i istnienie w niej robić "grę-życie". Takie zabiegi są coraz bardziej modne, ale czy naprawdę to ma sens? Poza tym, osiągnięciem nie jest napisanie iluśtam postów. Osiągnięciem może być jeden post-perełka.


@Perry:
Było, mam nadzieję że minęło.
Polityka czy religia to dla osób pilnujących porządku w dyskusji to niemal zawsze zmory. Niestety, ale różnice zdań będą zawsze, a w internecie jest łatwiej pokłócić się niż w rzeczywistości. Te natomiast rozwalają społeczność i relacje. Z mojej perspektywy było najlepiej ukręcić łeb całemu tematowi, aby nie było powodów do sprzeczek. Można tu nazwać umywaniem rąk, ale przy podejmowaniu decyzji w ewentualnej sytuacji konfliktowej zawsze jest się na przegranej pozycji (któraś ze stron będzie niezadowolona).


*
  WWW
Perry
Post : 14 mar 2013 10:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


lukasamd pisze:
@Perry:
Było, mam nadzieję że minęło.
Polityka czy religia to dla osób pilnujących porządku w dyskusji to niemal zawsze zmory. Niestety, ale różnice zdań będą zawsze, a w internecie jest łatwiej pokłócić się niż w rzeczywistości. Te natomiast rozwalają społeczność i relacje. Z mojej perspektywy było najlepiej ukręcić łeb całemu tematowi, aby nie było powodów do sprzeczek. Można tu nazwać umywaniem rąk, ale przy podejmowaniu decyzji w ewentualnej sytuacji konfliktowej zawsze jest się na przegranej pozycji (któraś ze stron będzie niezadowolona).


@Lukas
Oczywiscie, ze minelo,
Faktem jest, ze gdzie dwoch polakow tam trzy rozne zdania i niestety to jest zmora naszej mentalnosci spolecznej..

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
micand1989
Post : 14 mar 2013 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


OK. Rozumiem. @lukasamd wyraziłeś się jasno. Jako wnioskodawca pomysłu uważam temat medali i odznak za zamknięty.


Co to się dzieje z forum w dniu dzisiejszym?
Rano wogóle strona była niedostępna (Error 404. Page not found), a teraz jak jest to nie ma wszystkich działów. Na tą chwilę nie można wejść do działu "Grupa Moderów".
modyfikowanie-i-projekty-grupy-moderow-f79/

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
lukasamd
Post : 14 mar 2013 14:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ogólnie mówiąc to były prowadzone prace techniczne.
Wymienione przez Ciebie działy działają już prawidłowo.
Gdybyście natknęli sie na jakieś inne problemy, to piszcie w odpowiednim wątku.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5