Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
Olinka
Post : 17 gru 2010 13:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Olinka pisze:
napisał(a):
Nie wiem czego oczekujesz Lukas wg mnie serwis jest bardzo dobry i spełnia swoje zadania.



Taką mamy w administracji nadzieję, ale coraz częściej odnosimy wrażenie, że to co robimy, robimy albo tylko dla siebie, albo naprawdę baaardzo wąskiej grupy osób.
Ciężko powiedzieć, żeby było to motywujące...
W ludzkiej naturze lezy narzekac głosno a chwalic w myslach. Majac swiadomosc tego bardzo czesto staram sie chwalic czyjsc prace, robote, wypowiedz. Szybciej skrytykujesz kogos, cos niz powiesz mu "dobra robota".
Ja ostatnio mam bardzo mało czasu. Pracuje, ucze sie, i pracuje w nowej wersji mojej pracy po zrobienu specjalizacji. Czeka mnei jeszcze II stopien. Zagladam do waznych tematów ale aby sie wypowiedziec potrzebowałabym wiecej czasu na przemyslenie. Nie mam go, wiec nei pisze by nie pisac głupot.


lukasamd pisze:
Olinka pisze:
napisał(a):
Trzeba odkryc co te atmosfere zbuduje a co ja niszczy.



Obawiam się, że atmosfera nie stanowi tu problemu. Zdarzają się oczywiście zgrzyty, kłótnie itp. ale dobrej atmosfery nie zbudujemy na ciągłych offtopach, oraz olewaniu ważnych informacji związanych z jaggedami.
I widzisz we wszystkim nalezy miec umiar, w chwaleniu, w karaniu w pisaniu powaznie i w offtopowaniu. Taka madrosc administratora :):):) (pisane z duza sympatia Lukas :) )
Offtopy robia atmosfere, uwierz moga robic ja pozytywna :) nie sa złe i nei nalezy sie ich bac :)
Tematy wazne robia range forum. Co samo w sobie nei wymaga tłumaczenia, wiadomo o co chodzi.
W offtopie pogadam chwilke nawet ja nie mam czasu bo usiade, zagadam, odpowiemi lece dalej.
Ale juz sie z kims spotkałam, wymieniłam drobna uwaga.
To wg mnie buduje bardzo społecznosc skoro juz o społecznosci wspomniałes.
Oczywiscie to moze byc tylko moje odczucie ale mam je i jest ono poprate dosc długim doswiadczeniem w sprawach forumowych i forumowania :)



Fisher pisze:
Gdyby to był Bar Braci Santos postawił bym coś mocniejszego Olince, Aszkowi, Wigenowi i Assurowi.
A żeby mój post nie był offtopem:
Nie warto zamykać JAC tylko przetrwać ten okres "kryzysowy" (kurcze zabrzmiało jak z wiadomości).

Fisher zawsze mozemy isc do Baru ja nie odmawiam ;)

Jakos miałam duzo, powiedzmy misji ostatnio wiec jestem zrypana i do tego mocno nie wyspana.
Musze sie odmózdzyc )

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


Ostatnio zmieniony 17 gru 2010 13:04 przez Olinka, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 17 gru 2010 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Olinka pisze:
Offtopy robia atmosfere, uwierz moga robic ja pozytywna :) nie sa złe i nei nalezy sie ich bac :)


Zależy o czym mówimy. "Offtop" tematyczny dotyczący jakiejś sprawy może zrodzić naprawdę ciekawą dyskusję. Offtop wyglądający jak pogadanka na czacie / shoutboxie to zwykły, nieistotny śmieć, tak samo jak zabawy typu "Liczymy do XXXX" rozgrywane na niektórych forach.


*
  WWW
M'cin
Post : 17 gru 2010 18:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Wszystkie akcje typu "ratujmy licznik postów" doprowadzają mnie do białej gorączki. Nie wiem, po co zaczynać taką gadkę, czy oczekujesz litości, czy liczysz na nagły wzrost wiadomości dzięki temu tematowi (co Ci się udało). Nie będę pisał w tematach nie mając nic do napisania, żeby zadowolić Twoje ambicje.
Jak podnieca Cię stający słupek statystyczny to załóż forum o Justinie Bieberze - na pewno będziesz miał setki wejść i wiadomości, ale chyba nie o to chodzi. Fora tematyczne z założenia powinny być i są robione dla fanów pan Józio spod monopolowego nie będzie ich odwiedzał. A że wybrałeś niszowy temat, to nie masz co liczyć na wysokie liczby. No, chyba że dla Ciebie jedynym wskaźnikiem jakości forum jest licznik postów - w takim wypadku dziwię się, że tak długo wytrwałeś.

Dziękuje za uwagę </sarkazm>


*
 
Len
Post : 17 gru 2010 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiecie, z mojego punktu widzenia sytuacja wygląda tak:

Robię przy kompie wiele, rzeczy: mam IS, mam JAC i jestem redaktorem na jednym z komercyjnych portali internetowych. To ostatnie jest dla mnie przyszłością i daje mi zarobić. W dwie pierwsze angażuję się dla satysfakcji i staram się dzielić czas przy komputerze po równo. ALE, jeśli jedna z tych stron zaczyna tracić na swojej wartości (czytaj: moja praca przestaje przynosić efekty), to proporcje ulegają automatycznemu zmniejszeniu. Zmierzam do prostego wniosku - ja JAC nie zamknę ale obawiam się, że kiedyś te proporcje odwrócą się tak bardzo, iż dojdę do wniosku, że szkoda mojego czasu na JAC.


Zawsze starałem się usuwać z forum posty nic nie wnoszące do tematu i ogólnie bez znaczenia (i w 99% przypadków nikt nie zauważa ich zniknięcia, co mnie akurat nie dziwi), a tematy typu "offtop" są ważne ale szlag mnie trafia, kiedy widzę caluśki temat pełen postów bezsensownych i pustych w przekazie. A jeszcze bardziej, kiedy takie tematy stają się głównym dźwigarem istnienia forum. Tyle ode mnie.


*
  WWW
aszek
Post : 18 gru 2010 05:44
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Może to co zaraz powiem wyda się oczywistością, ale obserwując ostatnie nastroje (wśród redakcji) chyba warto zdać sobie sprawę, że:

- Nic nie trwa wiecznie, tu dotyczy to zarówno JA jako synonimu gry taktycznej a także ogólnie samego grania w gry danego typu. Innymi słowy, skoro świat (i my sami) ewoluuje (zmieniają się gusta) to i JAC musi się przystosować. Na pocieszenie dodam że zawsze znajdzie się społeczność która właśnie wkracza w dany etap (fascynacji grami taktycznymi), ale będą też tacy którzy właśnie z tym kończą (aby przerzucić się na co innego) - jak to mówią "suma nałogów = const.".

- Gierka ma te 11lat i przez ten czas wszystko już zostało tak dogłębnie przedyskutowane i doskonale upublicznione, że po prostu nie ma sensu o tym więcej gadać. Dlatego licznik postów o JA jest i będzie marny.

- (współ)Prowadzenie niekomercyjnego, popularnego serwisu jest o tyle świetną praktyką zawodową, że zaręczam że CV będzie deklasować konkurencję - a ile to jest wartę (@LukasAMD) docenisz jak przyjdzie pora załatwić sobie pierwszą robotę :D Od siebie dodam, że i struktura witryny, i layout serwisu, są bodaj z jednym z najlepszych jakie widziałem (a jestem cholernie wybredny), na dodatek serwis nie jest przeładowany wodotryskami. W przyszłości to wszystko pokażesz pracodawcy a dostaniesz faremkę serwerów do nadzorowania (za adekwatną kaskę) - więc mi tu nie narzekaj :D

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
lukasamd
Post : 18 gru 2010 11:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


M'cin pisze:
Wszystkie akcje typu "ratujmy licznik postów" doprowadzają mnie do białej gorączki. Nie wiem, po co zaczynać taką gadkę, czy oczekujesz litości, czy liczysz na nagły wzrost wiadomości dzięki temu tematowi (co Ci się udało).


Wiele osób po zarejestrowaniu deklaruje, że odwiedzało serwis od dawna, ale dopiero teraz zdecydowało się na rejestrację. Nikogo do tego nie przymuszamy, podobnie jak niczego nie żądamy za możliwość pobierania plików i przeglądania screenów. Nie mamy również ŻADNYCH bannerów reklamowych, co w dzisiejszym internecie chyba jednak jest pewnym ewenement nie sądzisz?
Chodzi o to, aby osoby te zmobilizować, aby chociaż od czasu do czasu, w ważnych momentach dały o sobie znać. Komentarze nie wymagają rejestracji, a mimo to ostatni wywiad nie spotkał się z takim zainteresowaniem, jakiego się spodziewaliśmy.

M'cin pisze:
Nie będę pisał w tematach nie mając nic do napisania, żeby zadowolić Twoje ambicje.


Czy ja zwracam się z jakimiś pretensjami do Ciebie i innych naprawdę aktywnych użytkowników? Cały czas podkreślam, że to dzięki Wam serwis jeszcze istnieje, bo gdybyście się zachowywali tak jak te osoby które mają czelność nazywać się fanami, to nie byłoby w Polsce informacji o JA2 Reloaded, ani JA Online bo nie byłoby JACenter. Nie traktuj moich postów jako jakiekolwiek zarzuty w Twoją i podobnych do Ciebie osób - jesteście regularnie, albo wpadacie na jakiś czas, dzięki temu my wiemy, że ktoś się tym interesuje. Nie będę ukrywał, że nie jest duża grupa i to właśnie nas martwi, to co napisał Stridingshadow o stosunku admini/użytkownicy wcale nie jest aż takim żartem.

M'cin pisze:
Jak podnieca Cię stający słupek statystyczny to załóż forum o Justinie Bieberze - na pewno będziesz miał setki wejść i wiadomości, ale chyba nie o to chodzi. Fora tematyczne z założenia powinny być i są robione dla fanów pan Józio spod monopolowego nie będzie ich odwiedzał. A że wybrałeś niszowy temat, to nie masz co liczyć na wysokie liczby.


Jaggedy wcale nie są takie niszowe. Wystarczy zobaczyć co się dzieje na takich portalach jak GOL gdy pojawią się informacje o Jaggedach - komentarzy zainteresowanych jest sporo, ale z jakiegoś powodu osoby te nie chcą przyłączyć się do aktywnej społeczności, ani nawet dać znać, że żyją u źródła.

M'cin pisze:
No, chyba że dla Ciebie jedynym wskaźnikiem jakości forum jest licznik postów - w takim wypadku dziwię się, że tak długo wytrwałeś.


Gdyby tak było, JAC zakończyłoby żywot jeszcze w 2006 roku.

Len pisze:
(...) ALE, jeśli jedna z tych stron zaczyna tracić na swojej wartości (czytaj: moja praca przestaje przynosić efekty), to proporcje ulegają automatycznemu zmniejszeniu.


U mnie wygląda to zupełnie tak samo. Oprócz JACenter prowadzę bloga i jestem administratorem na 2 innych serwisach. Jeżeli tu nie będzie efektów pracy, to nie będzie samej pracy, tym bardziej, że w innych miejscach zainteresowanie jest większe, pomimo że "grupa odbiorców" wydaje się znacznie mniejsza niż na JAC.

Len pisze:
Zawsze starałem się usuwać z forum posty nic nie wnoszące do tematu i ogólnie bez znaczenia (i w 99% przypadków nikt nie zauważa ich zniknięcia, co mnie akurat nie dziwi), a tematy typu "offtop" są ważne ale szlag mnie trafia, kiedy widzę caluśki temat pełen postów bezsensownych i pustych w przekazie. A jeszcze bardziej, kiedy takie tematy stają się głównym dźwigarem istnienia forum. Tyle ode mnie.


Powiedzmy otwarcie: bar braci santos to właśnie przykład takiego tematu-czatu-śmietnika.
Ja jakiś czas temu sporo zmieniłem, aby forum i serwis były bardziej klimatyczne - zamiast użytkowników byli najemnicy, raporty itp.. zdałem sobie sprawę, że to nie ma sensu, bo przecież nie to powinno przyciągać użytkowników.

aszek pisze:
- Nic nie trwa wiecznie, tu dotyczy to zarówno JA jako synonimu gry taktycznej a także ogólnie samego grania w gry danego typu. Innymi słowy, skoro świat (i my sami) ewoluuje (zmieniają się gusta) to i JAC musi się przystosować. Na pocieszenie dodam że zawsze znajdzie się społeczność która właśnie wkracza w dany etap (fascynacji grami taktycznymi), ale będą też tacy którzy właśnie z tym kończą (aby przerzucić się na co innego) - jak to mówią "suma nałogów = const.".


Gdyby nic się nie działo, to rozumiem takie słowa. Rok 2009 był dla Jaggedów naprawdę "suchy" - czy ktoś pamięta, aby tam było coś naprawdę ciekawego? Ja nie bardzo. Tymczasem Niemcy wszystko przewrócili do góry nogami, dali olbrzymie nadzieję zapowiadając 2 gry, a do tego myśląc w dalszej perspektywie nawet o trzeciej. To nie jest stagnacja, zastój panuje nadal w podejściu wielu osób.


*
  WWW
M'cin
Post : 18 gru 2010 12:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


które mają czelność nazywać się fanami
Wiesz, problem jest taki, że doba jest krótka, a nie każdy ma czas i chęci regularnie udzielać się na forum o każdej grze, za której fana się uważa. Nie można traktować osób piszących o Jaggedach gdzie indziej za pseudo-fanów, obowiązku nie ma.

Wracając do tematu - dla mnie akcje typu "piszcie, bo zamknę" wyglądały i będą wyglądać żałośnie. Olej, próby rozruszania forum, tutaj tego, figo fago, ale wygłaszanie takich lamentów z miną zbitego psa Chojraka wygląda... no, starczy.

A że większość woli napisać na GOLu - różne są gusta, jedni lubią duże serwisy, inni mniejsze. akurat znając poziom wypowiedzi z komercyjnych portali nie możesz tego uznać za wadę JAC :D


*
 
lukasamd
Post : 18 gru 2010 12:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


M'cin pisze:
Wiesz, problem jest taki, że doba jest krótka, a nie każdy ma czas i chęci regularnie udzielać się na forum o każdej grze, za której fana się uważa. Nie można traktować osób piszących o Jaggedach gdzie indziej za pseudo-fanów, obowiązku nie ma.


Doba to nie to samo co tydzień, a nawet miesiąc. Gdyby każdy z fanów raz w miesiącu dał znać że żyje, to z pewnością byłoby ciekawiej.
Dlaczego tak chcę aby było widać zainteresowanych, przekonasz się już niebawem.

M'cin pisze:
Wracając do tematu - dla mnie akcje typu "piszcie, bo zamknę" wyglądały i będą wyglądać żałośnie. Olej, próby rozruszania forum, tutaj tego, figo fago, ale wygłaszanie takich lamentów z miną zbitego psa Chojraka wygląda... no, starczy.


Może to i niezbyt trafne podejście, ale... raz że jest autentyczne, bo to nie pierwsze takie coś (pamięta ktoś newsa na 3 urodziny?), a dwa, że w Polsce inaczej się niestety nie da. Budzimy się dopiero wtedy, gdy coś się nam już faktycznie zabiera, chociaż mogliśmy tego uniknąć.
Niemniej jeszcze raz uświadomię: nie, to nie jest żarcik, jakieś durne grożenie czy ultimatum. Len wie i może Wam uświadomić, jak ja lubię palić za sobą mosty. Gdy nie widać drugiego brzegu, to na co ten most ma stać? Można poczekać aż sam się rozsypie, ale odpowiedzialności nie zrzuca się na innych - co wtedy, gdy akurat ktoś pod nim będzie gdy ten się załamie i zawali?

Odwołania do mojego avatara nie będę komentował dokładniej, powiem tylko, że było autentycznie niesmaczne.


*
  WWW
Len
Post : 18 gru 2010 12:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Może ja uświadomię parę osób, że nie chodzi o licznik postów, bo ten jest skutecznie nabijany przez offtopowe działy, lecz o posty naprawdę związane z JA (a wiec z tematyką tego forum). Po raz kolejny jako przykład podam ostatni wywiad, który wywołał równie "wielkie zainteresowanie", co newsy o awarii na stronie. Jednakże, w tym samym czasie Bar Braci Santos żył własnym życiem, więc czas jednak był. Jaki z tego morał dla redakcji? Nie ma sensu męczyć się kilka dni nad artykułami; prościej poświęcić 5 minut na napisanie newsa o kolejnej promocji na GOG.

Żeby nie było - ja nikogo nie zmuszam, bo jeśli ktoś ma pisać tylko po to, żeby Len był zadowolony, to takie posty nie mają znaczenia. Dla mnie przekaz jest prosty: im więcej czasu poświęcamy na JAC tym mniej w tym sensu. Wam może się wydawać, że nie wiele się tu robi ale wierzcie mi - czasem spędzamy dosłownie całe dnie tylko po to, żeby zrobić coś nowego na JAC.

Ale zamiast ględzenia proponuję stworzyć ankietę z otwartymi i zamkniętymi odpowiedziami - czego wam brakuje na JAC lub/i co powinniśmy zmienić.


*
  WWW
M'cin
Post : 18 gru 2010 19:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


lukasamd pisze:

Jaggedy wcale nie są takie niszowe. Wystarczy zobaczyć co się dzieje na takich portalach jak GOL gdy pojawią się informacje o Jaggedach - komentarzy zainteresowanych jest sporo, ale z jakiegoś powodu osoby te nie chcą przyłączyć się do aktywnej społeczności, ani nawet dać znać, że żyją u źródła.



Nowinkę technologiczną na Onecie skomentują setki, a żaden nie kupi podręcznika do fizyki, żeby dowiedzieć się, jak działa. To samo tutaj - na GOLu dostajesz niusa pod nos, żeby wejść na forum tematyczne musisz sam chcieć poszukać. Fanowskie fora tematyczne są wyspecjalizowane w jednej dziedzinie i są znakomitym źródłem informacji dt. danego tematu, ale nigdy nie dorównają popularnością komercyjnym molochom i nic tego nie zmieni. Koniec.

Len pisze:
Może ja uświadomię parę osób, że nie chodzi o licznik postów...


lukasamd pisze:
Połowa miesiąca za nami, a na JAC nie było nawet 250 postów...
Chyba czas pomyśleć o zawieszeniu serwisu, bo wygląda na to, że nie jest on nikomu potrzebny.


Gotcha!


Len pisze:
...bo ten jest skutecznie nabijany przez offtopowe działy, lecz o posty naprawdę związane z JA (a wiec z tematyką tego forum).


Moim skromnym zdaniem fanowskie sajty tematyczne nie służą tylko i wyłącznie do gadania na dany temat, są raczej miejscem, gdzie ludzie o podobnych zainteresowaniach, nierzadko odmiennych od aktualnej mody mogą się spotkać (chociażby wirtualnie) i wymienić opinię na tematy najrozmaitsze oraz przeprowadzić jak najbardziej pierdołowate gadki.


*
 
Len
Post : 18 gru 2010 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cytuj:
Len pisze:
Może ja uświadomię parę osób, że nie chodzi o licznik postów...



LukasAMD pisze:
Połowa miesiąca za nami, a na JAC nie było nawet 250 postów...
Chyba czas pomyśleć o zawieszeniu serwisu, bo wygląda na to, że nie jest on nikomu potrzebny.


Gotcha!

Im bardziej się wymądrzasz tym mocniej udowadniasz, że zgubiłeś sens tej dyskusji. Nazwa tego tematu brzmi "JACenter ma już 40.000 postów!" - myślisz, że skoro patrzymy na statystyki, to one są kluczem naszego niezadowolenia?

M'cin pisze:
Moim skromnym zdaniem fanowskie sajty tematyczne nie służą tylko i wyłącznie do gadania na dany temat, są raczej miejscem, gdzie ludzie o podobnych zainteresowaniach, nierzadko odmiennych od aktualnej mody mogą się spotkać (chociażby wirtualnie) i wymienić opinię na tematy najrozmaitsze oraz przeprowadzić jak najbardziej pierdołowate gadki.

Nikt temu nie zaprzecza. Źle się dzieje, kiedy dodatki stają się popularniejsze od głównego dania.


*
  WWW
aszek
Post : 18 gru 2010 20:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Zima i brak słońca dokucza, pesymizm i samodestrukcja czasem bierze górę, ale radzę wam chłopaki bierzcie magnez :P Na zdrowie, jutro też jest dzień :)

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Olinka
Post : 22 gru 2010 00:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


M'cin pisze:


Len pisze:
...bo ten jest skutecznie nabijany przez offtopowe działy, lecz o posty naprawdę związane z JA (a wiec z tematyką tego forum).


Moim skromnym zdaniem fanowskie sajty tematyczne nie służą tylko i wyłącznie do gadania na dany temat, są raczej miejscem, gdzie ludzie o podobnych zainteresowaniach, nierzadko odmiennych od aktualnej mody mogą się spotkać (chociażby wirtualnie) i wymienić opinię na tematy najrozmaitsze oraz przeprowadzić jak najbardziej pierdołowate gadki.

szapoba

albo inaczej

w zupełnosci sie z Tobą zgdzam

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Len
Post : 23 gru 2010 12:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To ja powiem po raz trzeci w tym temacie, ale tym razem nieco prościej:

Tematy niezwiązane z JA - jak najbardziej
Tematy niezwiązane z JA, które zadeptują główną tematykę - nie bardzo


*
  WWW
Jaahquubel
Post : 13 lut 2011 03:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Nie było mnie 3 miechy. Przez ten czas nabiliście 9 stron tematów(!!!), niektóre powitalne (sporo nowych!), niektóre off-topowe (sporo pozamykanych :D ), ale większość jest merytoryczna. Niektórym przybyło wieeeeele stron, np. w temacie o modyfikacji Starchrisa. Te trzy miechy wydają mi się (bo nie liczyłem, a tylko szacuję) niesłychanie płodnymi, co skutecznie spacyfikować dyskusje na temat zamknięcia całego tego bałaganu.

A co z mapą Tracony? :>


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron