Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 19 sty 2008 12:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Oj, raczej na tym forum mało jakoś tych nowszych gier z ostatnich kilku miesięcy ;)

A więc kolejna bardzo świeża gra po Assassin's Creed którą miałem Wam wczoraj przyjemność przedstawić. Kolejna gra tym razem odbiega nieco od poprzedniej i dzieje się baaardzo daleko w przyszłości. Pragnę Wam przedstawić najnowszą grę autorstwa studia IO Interactive którzy stworzyli wszystkim Wam znaną serię o człowieku z kodem kreskowym, czyli Hitman oraz Fredoom Fighters.

Bohaterami tej gry są dwaj kolesie którzy cieszą się bardzo nie nieskazitelną opinią. Pierwszy jest byłym najemnikiem o bardzo silnej reputacji, drugi zaś to typowy wariat. Obaj dostali podobne wyroki - kara śmierci. Swoją przygodę Kane i Lynch zaczynają w w autobusie więziennym który wiezie ich na wykonanie wyroku. Udaje im się jednak uciec z więźniarki ponieważ autobus zostaje uprowadzony przez jeden z amerykańskich gangów.
Ale nie będę Wam zdradzał całej fabuły gry.

Gra została podzielona aż na 16 rozdziałów, w których wykonujemy szereg misji takich jak:
napad na bank i ucieczka z pieniędzmi (autorzy gry wprowadzili tak przebieg misji aby ta podobno przypominała tą z filmu "Gorączka"). Podczas gry gracz będzie mógł odwiedzić takie znane miejsca jak: stolicę Japonii Tokio, Los Angeles oraz wyspę Hawanę.

W przyszłym roku na ekranach kin możemy ujrzeć egranizację gry. W tytułowe postaci wcielą sie Bruce Willis i Billy Bob Thornton.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 20 sty 2008 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nawet o tej grze nie słyszałem ale w obecnych czasach tylko naprawdę głośne tytuły docierają do niektórych odbiorców ;) Fabuła zapowiada się ciekawie... i chyba tylko tyle mogę na razie o tym powiedzieć.


*
  WWW
Len
Post : 20 sty 2008 17:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To dziwne bo nawijają o tej grze i nawijają. A mnie jakoś specjalnie nie zachęca. Może przez to, że i tak w nią nie pogram... :->


*
  WWW
Wigen
Post : 20 sty 2008 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nawijają? Mi się wręcz wydaje że tylko troszeczkę ucichło. Skończyło się tylko na milionie sprzedanych egzemplarzy.


*
 
Len
Post : 20 sty 2008 19:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
Nawijają? Mi się wręcz wydaje że tylko troszeczkę ucichło. Skończyło się tylko na milionie sprzedanych egzemplarzy.

Bo pewnie śledzisz tylko polskie strony :]


*
  WWW
Wigen
Post : 20 sty 2008 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len pisze:
Bo pewnie śledzisz tylko polskie strony :]


Głownie tak.


*
 
mtl
Post : 08 sie 2010 16:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Temat się zestarzał, a tu na dniach wychodzi druga część - Kane & Lynch 2: Dog Days.

Do tego jest już pierwszy screen z trzeciej części:

Obrazek

Co za fotorealistyczna grafika, nieprawdaż :P ?

BTW. Powstaje też film Kane & Lynch, z Brucem Willisem w roli Kane, oraz z... Jamie Foxx w roli CZARNEGO Lyncha... Nie ma to jak trzymanie się kanonu :wall:

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 08 sie 2010 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


mtl pisze:
BTW. Powstaje też film Kane & Lynch, z Brucem Willisem w roli Kane, oraz z... Jamie Foxx w roli CZARNEGO Lyncha... Nie ma to jak trzymanie się kanonu :wall:

Parytety Moteel, parytety :D


A sama gra jest dla mnie kompletnie niestrawna. To znaczy, nie grałem w nią ale te wszystkie postacie takie przerysowane, brudne i niedoskonałe na siłę, a przy tym szpanerskie i nieprawdziwe.


*
  WWW
mtl
Post : 08 sie 2010 17:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Len pisze:
A sama gra jest dla mnie kompletnie niestrawna. To znaczy, nie grałem w nią ale te wszystkie postacie takie przerysowane, brudne i niedoskonałe na siłę, a przy tym szpanerskie i nieprawdziwe.


To się nie wypowiadaj jak nie grałeś, bo powiem szczerze, w tym temacie to gówno wiesz ;) To właśnie za te, wg. ciebie przerysowane, niedoskonałe, szpanerskie i nieprawdziwe postacie tak lubię to grę - bo tak dobrej i żywej historii i tak dobrze dobranych postaci dawno w żadnej grze nie spotkałem ;) (no może poza misjami typowo wojskowymi - ni jak IMO nie pasują do fabuły). Po prostu - lepszego psychola jak Lynch w grach nie znajdziesz.


BTW. Wigen, piszesz, że masz oryginała - też niedawno się w niego zaopatrzyłem, upolowałem go na promocji w sklepie tylko dla inteligentnych. I niestety, ale moje zamiary ponownego jej przejścia legły w gruzach - na starym sprzęcie gra śmigała aż miło, teraz na nowym, tnie się niemiłosiernie. Nie wiem czy to wina karty - Radeon HD4850 - czy czegoś innego (ale nic innego mi nie przychodzi na myśl - wszak system mam ten sam, WinXP), ale fakt faktem, do tej pory rozwiązania nie znalazłem, a Google w mojej opinii przekopałem dość dokładnie. Słyszałeś może o takich objawach?

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 08 sie 2010 17:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


mtl pisze:
To się nie wypowiadaj jak nie grałeś, bo powiem szczerze, w tym temacie to gówno wiesz ;) To właśnie za te, wg. ciebie przerysowane, niedoskonałe, szpanerskie i nieprawdziwe postacie tak lubię to grę - bo tak dobrej i żywej historii i tak dobrze dobranych postaci dawno w żadnej grze nie spotkałem ;) (no może poza misjami typowo wojskowymi - ni jak IMO nie pasują do fabuły). Po prostu - lepszego psychola jak Lynch w grach nie znajdziesz.

No właśnie, napisałeś "lubię", czyli ty. Mi niekoniecznie taki styl musi opowiadać i idąc tym samym tokiem również mógłbym powiedzieć, że gówno wiesz, i tak w kółko :P


*
  WWW
mtl
Post : 08 sie 2010 17:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Jeżeli wypowiadasz się na temat gry, w którą sam nie grałeś, a swoją opinie opierasz o tym co przeczytałeś/sądzisz o postaciach, to tak, gówno w temacie tej gry wiesz.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Len
Post : 08 sie 2010 17:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


mtl pisze:
Jeżeli wypowiadasz się na temat gry, w którą sam nie grałeś, a swoją opinie opierasz o tym co przeczytałeś/sądzisz o postaciach, to tak, gówno w temacie tej gry wiesz.

Dobrze powiedziałeś - swoją opinię opieram głównie na postaciach ale i całej otoczce. Słowem: oceniam styl gry.

Jeśli jakaś książka będzie napisana dokładnie tak jak lubię, z wciągającą fabułą i nieoczekiwanymi zwrotami akcji lecz w gatunku fantasy, którego nie lubię to nie, nie spodoba mi się. Podobnie w grach, patrzę na coś więcej niż gameplay. Jeśli ktoś jutro zrobi Painkillera (którego uwielbiam), lecz głównym bohaterem będzie Jarek Kaczyński - wtedy będzie to dla mnie gówno :P


*
  WWW
GrU
Post : 08 sie 2010 18:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Ale ocenianie czegoś bez testowania to jakby prawiczek pisał poradnik o sexie (ostatnio ksiądz coś takiego pisał?) nie grałem, nie zagram, nie oceniam, bo mi klimat gry nie pasuje.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Len
Post : 08 sie 2010 19:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


GrU pisze:
Ale ocenianie czegoś bez testowania to jakby prawiczek pisał poradnik o sexie (ostatnio ksiądz coś takiego pisał?) nie grałem, nie zagram, nie oceniam, bo mi klimat gry nie pasuje.

Hehehe, przeczytaj jeszcze raz co napisałeś :D Nie chcesz jej oceniać bo nie grałeś ale i tak ci się nie podoba :D Ja właśnie o tym piszę, o klimacie gry. Może i sama rozgrywka byłaby fajna ale dla mnie fabuła i jej otoczka jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza. Tak samo jak wychodzi produkcja fantasy - nie ruszam nawet kijem, bo nie lubię.


*
  WWW
mtl
Post : 08 sie 2010 19:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Len pisze:
dla mnie fabuła i jej otoczka jest równie ważna, jeśli nie ważniejsza.


Nie krępuj się Len, śmiało, przedstaw fabułę tej gry - gry nawet raz nie włączyłeś, a oceniasz jej fabułę?! Tylko nie mów, że ją poznałeś czytają opisy samej gry.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna