Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
Popers
Post : 15 wrz 2008 13:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


mmmm, dobry gust, szczególnie w tych starszych strategiach . wyjdź za mnie ;]
ale diablo III nie mam pojęcia jak Ci się udało ukończyć :P


*
 
Olinka
Post : 15 wrz 2008 13:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


hehe masz racje dodatek miałam na mysli (Hellfire) sie rozpedziłam, wpisałam go przecież :)
dzieki za przyuwazenie :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Wigen
Post : 15 wrz 2008 13:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Olinka to ty musisz pracować w jakimś sklepie z grami albo podobnej branży growej. Ale mi się wydaje że grasz jedynie dla przyjemności i odprężenia.


*
 
Olinka
Post : 15 wrz 2008 13:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Wigen pisze:
Olinka to ty musisz pracować w jakimś sklepie z grami albo podobnej branży growej. Ale mi się wydaje że grasz jedynie dla przyjemności i odprężenia.
Blisko :)
Ale nie zmienia to faktu, że gram i posiadam gry które wg mnie warto mieć a nie wszystkie jakie są na rynku.
Ale zaczynałam od płytek z rarami od kumpla.
Nie mam z tym problemu wtedy oryginał gry to było arzenie i to nie tylko ze wzgledu na cene.
Zwyczajnie ich nie było.

Ostatecznie wszystkie oprócz dwóch sentymentalnych płytek powedrowały do kosza.
I tak gram dla przyjemnosci :)
Głównie przygodówki, których tu wpisałam kilka.
Było ich wiecej ale nie pamietam tytułów, mam kiepska pamiec do nich ,niestety :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Jaahquubel
Post : 15 wrz 2008 14:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


To dla kontrastu:
JA2,5UB
Fighting force (z bratem, w trybie dwuosobowym, całe 4 godziny gry...)
Pingus
Do tego trochę logicznej/planszowej/flashowej drobnicy.


*
  WWW
snick
Post : 04 kwie 2009 16:35
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Przeszedłem Call of Duty 4 właśnie. Krótkie i proste (tzn. specjalnie dobry w shootery nie jestem, dlatego grałem na drugim z 4 stopni trudności). Poza tym trochę chaotycznie rozwijała się fabuła. Dowodzenie oddziałem to jakaś porażka, chłopcy wszystko robili automatycznie i za mnie, ja tylko kosiłem ze snajpery i odrzucałem granaty.

Miło się grało, przyjemna dla oka, ale po R6 Vegas 2, CoD4 raczej mnie rozczarował. W R6 stoisz pod ścianą i myślisz, jak skosić tych kolesi, którzy czają się na piętrze. Natomiast w CoDzie lecisz do przodu i myślisz, jak ich ominąć i dotrzeć do wyznaczonego punktu :|

0:1 dla Rainbowsixów :jupi:


*
  WWW
GrU
Post : 14 kwie 2009 00:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


właśnie ukończyłem po kilku dniowej rozgrywce Hitmana Blood Money na Professional'u, chyba żadnego "Silent Assassin" nie było. :D ale i tak w miarę cichutko wychodziło, a requiem zjadło mi tyle nerwów co epilog w CoD4 na veteranie

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
emanuel
Post : 20 kwie 2009 21:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 209
  • Dołączył: 29.04.2007
  • Skąd: Warszawa/Zabrze


Codename: Outbreak - moim zdaiem ciekawa bodaj ukraińska produkcja.

Kiedyś dorwałem demo na CD-Action i polowałem na tę gierkę. W końcu dostałem ją w jakimś albo Empiku albo na Allegro już nie pamiętam. Niemniej jest jedną z gier które cieszę się że przeszedłem, które kupiłem za własny hajs, i które grałem kilka razy.

Dla kogoś kto zna inne drużynowe shootery to nie jest żadna rewelacja pewnie, ale ja gram w mało gier, jak mi coś się spodoba to po prostu w to gram, nie szukam nowości i mimo że np. jestem fanem serii Gothic i mam wszystkie oficjalne kupione legalnie plus kilka modów, to ostatniej produkcji nie kupiłem jak dotąd, bo nawet nie ma sensu, G3 już mi ledwo się kulała na moim kompie.

Takich tam byle jakich gierek nie liczę, ale ogólnie moje Top 3 to:
- Jagged Alliance
- Codename: Outbreak
- Gothic 1 (Mroczne Tajemnice mod), 2, Noc Kruka, no i ta nieszczęsna trójka, którą zaczynałem chyba z 5 razy, za każdym razem dochodziłem trochę dalej i w końcu odczuwałem znudzenie tą częścią.

_________________
interiesno o czem dumajet kamandir... ;)
Obrazek
Obrazek


*
  WWW
GrU
Post : 29 lis 2009 18:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Jako że tą grę dość ciężko ukończyć, ale właśnie zacząłem grać klubem z najniższej możliwej ligi i oczywiście cel to finał Ligi Mistrzów (pewnie za kilkanaście/kilkadziesiąt lat)
tutaj po I sezonie
Obrazek

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
lukasamd
Post : 29 lis 2009 19:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Post GRU przypomniał mi w ogóle o tym temacie, więc może napiszę, co mogę dodać:

- Call of Juarez
- Call of Juarez: Więzy Krwi
- Crysis
- Crysis: Warhead
- SWAT 3
- SWAT 4
- SWAT 4: Syndykat
- FEAR Extraction Point
- FEAR Perseus Mandate
- FEAR 2
- Bus Driver

Co prawda nie wszystko w tym roku, ale jednak wolałem dopisać, choć z pewnością znowu o czymś zapomniałem ;)


*
  WWW
momo78
Post : 29 lis 2009 20:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Ja już dałem sobie spokój z tym wypisywaniem gier.
I pewnie nie skłamię, gdy powiem, że moja lista na str.3 ukończonych gier się podwoiła, praktycznie każdą nową grę, która mi się podoba ściągam i przechodzę chwila moment(wyjątek Dragon Age Origins).
Jestem pieprzonym piratem :no:. Sry za OFF

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Popers
Post : 29 lis 2009 21:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


GrU pisze:
Jako że tą grę dość ciężko ukończyć, ale właśnie zacząłem grać klubem z najniższej możliwej ligi i oczywiście cel to finał Ligi Mistrzów (pewnie za kilkanaście/kilkadziesiąt lat)
tutaj po I sezonie


To chyba FM2010? Bo w 2009, jeśli dobrze pamiętam, tylko ekstraklasa i 1 liga były. Z 2010 sobie chyba dam spokój, 2009 kupiłem i nie miałem czasu grać. Ale gra przednia, mam nawet coś dla ciebie GrU (nie jestem fanem wisły płock, tam mnie fale kariery poniosły):
Obrazek
Moje największe sukcesy to ten powyższy (Real na kolanach, Wisła Płock w LM) oraz zdobycie Mistrzostwa Europy reprezentacją Polski. Gram bez loadowania gry, jak mi się coś nie uda, więc te sukcesy naprawdę coś znaczą (i było to 2011, czyli jeszcze gra nie generowała dziwnych piłkarzy z dziwnymi statystykami).


Ostatnio z gier Anno 1404 przeszedłem. Jedna z niewielu simowych gier, które mnie potrafią wciągnąć na dłużej.


*
 
Len
Post : 04 gru 2009 22:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


A ja ją cały czas aktualizuję, dzisiaj na ten przykład ukończyłem Raven Squad :)


*
  WWW
GrU
Post : 13 sie 2010 20:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Miałem odłożone fundusze na grę na którą czekałem hoho
dostałem klucz do bety, nie pograłem nawet 2 dni, bo mimo kilkunastu lat różnicy, pomijając grafikę to grało się tak samo jak przez ostatnie lata
gra została podzielona na 3 części bo miała każda z nich być epicka, a sądząc po marce firmy tego się spodziewałem
No i niestety ukończyłem singla, niestety bo nic epickiego nie zanotowałem + tandetny hollowydzko-romansowy końcowy filmik
Cieszę się że zaoszczędziłem 199zł (zostanie przeznaczone na kolejną grę z tej stajni, za rok może dwa będzie), pewnie gdybym w betę nie grał to bym kupił w ciemno.
Oczywiście wiadomo o jaką grę chodzi :D

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
lukasamd
Post : 14 sie 2010 12:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


O tego przereklamowanego gniota, którego polskie Earth 2160 rozkłada na łopatki, a którego ludzie kupują pomimo horrendalnie wysokiej ceny? :lol:


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna