Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna
Autor Wiadomość
snick
Post : 24 sty 2008 15:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


W plebiscycie gier roku 2007 na gram.pl Wiedźmin zajął pierwsze miejsce wśród RPGów. Co ciekawe, zgarnął 82,24% głosów w swojej kategorii! :D


*
  WWW
lukasamd
Post : 24 sty 2008 16:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


TO się nazywa miażdżąca przewaga :D Może za krotko grałem aby oceniać ale uważam że wygrał zasłużenie :)


*
  WWW
nemrod
Post : 24 sty 2008 21:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


snick pisze:
W plebiscycie gier roku 2007 na gram.pl Wiedźmin zajął pierwsze miejsce wśród RPGów. Co ciekawe, zgarnął 82,24% głosów w swojej kategorii! :D


Nie ma sie co dziwic, w koncu portal jest pl :> . Narod zjednoczyl sie podniesiony na duchu pierwszym w historii sukcesem rodzimej produkcji :one:

_________________
.


*
 
snick
Post : 24 sty 2008 22:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Poza tym to portal CD-Projektu... A w końcu CD-Projekt jest autorem gry :D


*
  WWW
Wigen
Post : 24 sty 2008 22:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Nie CD Projekt tylko CD Projekt RED oddział CD Projektu, a z resztą jedno i to samo jest.


*
 
nemrod
Post : 24 sty 2008 22:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Jestem ciekaw jak wysoko jest w rankingu podsumowan roku na zagranicznych portalach.

_________________
.


*
 
snick
Post : 24 sty 2008 23:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Cytuj:
Nie CD Projekt tylko CD Projekt RED oddział CD Projektu, a z resztą jedno i to samo jest.


To chyba sam sobie zaprzeczyłeś... :P


*
  WWW
Wigen
Post : 14 lut 2008 15:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Wadomość z ostatniej chwili. Polska gra Wiedźmin do tej pory sprzedała się w liczbie ok 600 tyś egzemplarzy , z czego 750 tyś trafiło do sprzedaży prawie na całym świecie. Więc nie ulega wręcz żadnej wątpliwości że gra odniosła niebagatelny sukces. Teraz tylko zostało oczekiwanie na sequel.


Ostatnio zmieniony 14 lut 2008 16:00 przez Wigen, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
lukasamd
Post : 14 lut 2008 15:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Wigen pisze:
sprzedała się w liczbie ok 600 tyś egzemplarzy, z czego 750 tyś trafiło do sprzedaży prawie na całym świecie.


Zaraz, zaraz... 600 - 750 = -150

Chyba zapomnieli wyprodukować tych 150.000 egzemplarzy pomimo iż je sprzedali :)

joke


*
  WWW
Len
Post : 15 lut 2008 12:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen, namieszałeś :P Napisali, że gra sprzedała się w ilości 600 tys. egzemplarzy na całym świecie. To jest polski rekord, stary należał do Skoków Narciarskich, Call Of Juarez i Painkillera.


*
  WWW
Wigen
Post : 13 mar 2008 21:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Len napisał/a:
Cytuj:
Wigen, namieszałeś



Namieszałem? To sorry w takim razie, ale na portalu bardzo znanym z resztą napisali iż 750 egzemplarzy trafiło w dniu 26 października 2007roku do sprzedaży na całym świecie i od tego czasu po prawie trzech miesiącach od dnia premiery Wiedźmina sprzedało się 600.000 egzemplarzy. Mój błąd. Kurcze. W sumie i mogłem tak napisać, a napisałem dopiero teraz.

EDIT: Bardzo możliwa konwersja Wiedźmina na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3. Ogłoszono to na oficjalnej konferencji CD Projekt.

EDIT 2: Wydana zostanie już 15 maja specjalna rozszerzona wersja Wiedźmina. Poprawiono między innymi to co wszystkich bardzo denerwowało, czyli długość ładowania się lokacji oraz zmiany zaszły także w animacji podczas filmów przerywnikowych. Najważniejsze to dwie nowe przygody które będą niezależne od kampanii co daje jakieś dodatkowe 10 godzin zabawy. Dodatkową atrakcją będzie również specjalny edytor świata gry. Ci co zakupili już Wiedźmina dostępny będzie oficjalny patch który zawiera wszystkie te opcje. Będzie on dostępny prawdopodobnie na stronie głównej CD Projektu.

EDIT 3: Kolejna bardzo dobra wiadomość która wszystkich zadowoli :) . Już 14 marca, czyli jutro do pobrania będzie edytor pod nazwą "D`jinni". Będzie posiadał on nieograniczone możliwości które pozwolą potencjalnemu graczowi modyfikacje Wiedźmina. Kolejna dobrą wiadomością jest to iż za sprawą firmy moderskiej pt. RedFlame Interactive powstaje mod zatytułowany " Strands of Destiny". Gracz w tym modzie ma sie przenieść o 4 lata w przyszłość, względem tego co działo się w podstawowej części gry Wiedźmin. W modzie tym można będzie dostrzec kilku zmian i ulepszeń. Geralt będzie mógł między innymi przepłynąć przez rzeki oraz jeziora i wspinać się na różne obiekty. Prócz innych smaczków będziemy mogli zaczerpnąć pomocy rumaka który będzie za nas nosił różnorakie sprzęty, mikstury itp. Temat chyba wszystkim znany miłośnikom Obliviona tam też mieliśmy do dyspozycji konia. :)

No cóż na edytor do Wiedźmina będziemy musieli poczekać jeszcze trochę, bo aż do końca marca.

PS: Premisalus nie wiedziałem że ty też pogrywasz w Wiedźmina. Bo Twój post przypadkowo znalazłem na forum o Wiedźminie.


*
 
Wigen
Post : 04 lis 2008 00:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Wigen
Post : 22 lis 2008 22:15
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


W końcu po trudach miesięcznych zmagań udało mi się w końcu w tym dniu ukończyć całego Wiedźmina. Grało mi sie w nią niesamowicie. Doszedłem już do perfekcji. Wiedźmin to gra nietuzinkowa z momentami pełnych intryg, miłości oraz zdrady wplecionych znakomicie w fabułę. Ekipa z CD Projekt RED wykonała kawał dobrej roboty dając nam tak wspaniałą grę jaką jest Wiedźmin. Nic tylko czekać na drugą część.

PS: Mój post nr. 1000


*
 
Cell
Post : 22 lis 2008 22:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Perfekcji, mówisz? Przejdź na najtrudniejszym to wtedy dopiero pogadamy :P

Ja nie moge na najtrudniejszym zabić nawet piekielnego psa z tymi wszystkimi eliksirami. Jedynie jak wieśniacy pomogą, ale ja wolę Abigail pomóc ;)


*
 
Wigen
Post : 30 lis 2008 22:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna


cron