Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 06 lis 2007 01:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Wigen pisze:
Jeżeli by przyjąć że grę sprzedano 45 000 tyś. egzemplarzy (licząc od dnia premiery) wyszło by na to że CD Projekt może zarobić: 4,9 mln złotych.


Ja mysle ze zarobi znacznie wiecej i tego CDP zycze. Od siebie tez co nieco dorzuce, bo gre kupie na pewno. Mam tez nadzieje, ze na wiedzminie sie nie skonczy i CDP dojdzie do poziomu zagranicznych firm, bo przeciez wiadomo nie od dzis, ze Polacy w informatyce wogole sa mocarstwem na skale swiatowa, tylko ze za granica oferuja wieksze pieniadze i mozliwosc rozwoju, dlatego wyjezdzaja.

_________________
.


*
 
Len
Post : 06 lis 2007 15:09
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wiedźmin ma ogromną szansę zostać najlepiej sprzedającą się polską grą. Do pokonania ma Painkillera oraz Call Of Juarez. Ten ostatni znalazł 770 000 nabywców. Polecam przeczytać poniższy tekst.

http://www.rp.pl/artykul/9129,66134.html


*
  WWW
Wigen
Post : 08 lis 2007 18:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Tak, tylko że "Wiedźmin" nie uratuje bankrutjącego Atari. Aby wstać na nogi Atari zwalnia swoich pracowników, sprzedaje swoje studia i nawet licencje na gry, ale podobno ta gra bankrutowała parę razy i zawsze wstawała na nogi. Jak będzie tym razem? Nie wiadomo.


*
 
Len
Post : 09 lis 2007 12:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
ale podobno ta gra bankrutowała parę razy i zawsze wstawała na nogi

To chyba pierwsza gra, która zbankrutowała ;-) Domyślam się, że chodziło Ci o firmę ;)


*
  WWW
Wigen
Post : 09 lis 2007 13:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


To ja napisałem gra? A ja cały czas myślałem że napisałem "firma". Kurcze nie zwróciłem uwagi. :>


*
 
Sid
Post : 10 lis 2007 18:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


Grałem (niestety nie u siebie :/ ) i muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie jest bardzo zadowalające. Polska wersja dzięki mało restrykcyjnym przepisom nie została obcięta i możemy się cieszyć pełnią świata znanego z powieści Sapka, ze wszystkimi jego mrocznymi cechami. Jedyne do czego można się przyczepić to mało intuicyjny system walki, ale po pewnym czasie można się przyzwyczaić (leszy przynajmniej niż gothicowy). No i rozwaliło mnie jedna kwestia Wiedźmina, tak wyczekiwana:

"Na pohybel skur**synom!" :P

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
Pavcio
Post : 10 lis 2007 18:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Obecnie siedzę dopiero w drugim akcie. Trzeba przyznać, że w grze leci sporo bluzgów. Wiedźmin, mimo swojej bezpłodności, nie próżnuje w tych sprawach.


*
 
Wigen
Post : 10 lis 2007 22:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Ja też siedzę w drugim. Przyznam że Wyzima wydaje się wyglądać jak Kraków albo Praga Czeska. Podobne ułożenie ulic, czy wąskich uliczek. Gra powala jednogłośnie inne gry RPG na kolana. Wygląda bardzo ładnie i przede wszystkim nie jest liniowa jak większość gier. Ludzie z CD Projekt Red włożyli całe serce w produkt i chwała im za to. Możemy się w końcu czymś pochwalić na świecie.

CD Projekt wielkie brawa i oby tak dalej. Czekamy na podobne gry :).


*
 
Pavcio
Post : 10 lis 2007 22:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Dokładnie, trzeba uważać co sie mówi, bo można za szybko dostać po pysku albo ktoś może nie chcieć z nami nawet gadać. Spora swoboda w grze powoduje że zawsze jest co robić.


*
 
Wigen
Post : 13 lis 2007 00:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Wiecie co, po przeczytaniu prawie wszystkich postów na oficjalnym forum "Wiedźmina" http://www.thewitcher.com/forum zamurowało mnie. Okazuje się że gra taka jak "Wiedźmin" tnie się albo troszeczkę przycina nawet na najlepszym sprzęcie komputerowym. I nie było by nic w tym dziwnego że posiadacze tejże gierki wymieniają co się da aby gra chodziła na maksymalnych detalach (chodzi oczywiście o płynność gry). Chociaż wymagania gry są średnio wysokie to i tak wyciąga siódme poty nawet z tych najlepszych komputerów. A z resztą możecie to zobaczyć sami na tym właśnie forum.

A jak u Was chodzi "Wiedźmin" ???


*
 
Len
Post : 13 lis 2007 00:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Wigen pisze:
A jak u Was chodzi "Wiedźmin" ???

Nie chodzi.


*
  WWW
lukasamd
Post : 13 lis 2007 16:53
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


U mnie chodzi ładnie na 7300GT :P Inna sprawa że przymierzam się do wymiany na 8600GT - zobaczymy co będzie wtedy :D


*
  WWW
momo78
Post : 14 lis 2007 22:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Dobra ta gierka? bo jak tak to moze sobie załatwie :diabel2:

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 15 lis 2007 15:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No, wiesz mowa. Bardzo dobra, najlepsza ze wszystkich RPG-ów. Kup, kup i się nie zastanawiaj. W Wiedźmina naprawdę warto jest zagrać bo jest to nasz polski wyrób. Gra dostała naprawdę wysokie oceny w kraju jak i za naszymi granciami. Zyskała bardzo dobre recenzje w pisamch zagranicznych. Naprawdę warto zagrać. Zobaczyć na własne oczy to co ludzie z CD Projekt RED stworzyli przez ostatnie 5 lat. I jeszcze raz warto kupić, warto zagrać mimo że gra kosztuje 99.90zł. :)


*
 
lukasamd
Post : 15 lis 2007 15:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Nom trzeba przyznać że warto wydać pieniądze na tą grę, raz że b.dobra a dwa że Polska ;) No i sumienie nie będzie dręczyć a w zamian sporo gadżetów dostaniesz :P


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna