Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 16 gru 2008 23:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Kto by pomyślał że gra stworzona w rosyjskim studiu o nazwie 1C będzie nosić miano najlepszej gry komputerowej 2008 roku. Niemożliwe? A jednak. Grę którą mam zamiar przedstawić bardzo nawiązuje do popularnej serii gier Heroes. Ta gra strategiczna to dość stosunkowo rozbudowany tytuł który łączy w sobie wiele gatunków gier. Jak już wspomniałem wcześniej gra bardzo przypomina Heroes of Might & Magic. Widać to choćby na przykładzie rozwoju naszej postaci ale i również o przebiegu kolejnych bitew. Rozgrywane są bowiem one w trybie turowym a obiektem naszych zmagań jest plansza która została podzielona bardzo dużą ilością pól tzw. heksów.

W przedstawianej grze mamy do czynienia z pewnym schematem. Bohaterem King's Bounty: Legenda jest pewien mieszkaniec fantastycznej krainy który wkrótce przeistacza się w potężnego wojownika. Swoje umiejętności podnosimy stopniowo wykonując kilkadziesiąt ważnych zadań które wplecione są w fabułę. Jednak nie zapominajmy o tym że gra posiada także mnóstwo questów pobocznych których jest aż 90.


*
 
zadra666
Post : 17 gru 2008 09:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Zaliczona , na dodatek czekam ^^

_________________
...


*
 
Cell
Post : 17 gru 2008 11:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


zadra666 pisze:
Zaliczona , na dodatek czekam ^^


Ja też :) Już od dawna :) Ach, te nocki przy kingsie ;p Grałem magiem. Dla mnie to najopłacalniejsza postać.

Najsilniejszy odział to jakieś 2000 chłopów :diabelek:


Edit: W tej grze było to, co najbardziej kocham w grach - uczucie coraz to większej potęgi, satysfakcji. Z każdą wygraną walką (i krainą) dzięki umiejętnościom taktycznym, questem ma się coraz większe uczucie wiedzy :) Wspaniałe :)

Moje największe osiągnięcie to wygrana z hordą umarlaków (jakieś 40 wampirów ponad 100 duchów w paru oddziałach...) jednym olbrzymem! A to wszystko dzięki maxymalnie rozwiniętemu zakleciu leczenia, taktyce, gadżetowi Linny (super sprawa), potężnym zaklęciom żniwiaża i i trochę dzięki dwóm pozostałym. :)


*
 
zadra666
Post : 17 gru 2008 18:39
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Ja woj.... Mag może i efektowny , a;e woj w bezpośredniej konfrontacji wygrywa ^^

_________________
...


*
 
Cell
Post : 17 gru 2008 19:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


zadra666 pisze:
Ja woj.... Mag może i efektowny , a;e woj w bezpośredniej konfrontacji wygrywa ^^


Taaa... Odciął by mu rękę, mag użyłby zwierciadła bólu i by miał dwusiecznik za swoje :P

BTW. Maxymalnie rozwinięte zaklęcie owego zwierciadła bardzo mi się przydało podczas obrony stolicy kranoludów przed golemami (bo właśnie ich wybrałem) - 4 kille :) Przy 10 osobowych oddziałach. :ok:


*
 
zadra666
Post : 17 gru 2008 19:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Tyle , że z ilością jednostek woja ciężko sobie poradzić. Szczerze mówiąc na mobki mag najlepszy w dodatku będzie "pvp" (ponoć) to woje będą górą ^^

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron