Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 27 lis 2008 01:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Icy Tower to bardzo znana i lubiana przez graczy zręcznościowa gra stworzona przez szwedzkie studio o nazwie Free Lunch Design. Celem tejże gry jest kierowanie postacią tak aby skacząc po schodkach lub robiąc efektowne skoki zdobywać punkty.

Szwedzcy autorzy poszli jeszcze dalej i rozszerzyli grę, która pała się wielką popularnością tak że fani postanowili stworzyć listę pobitych rekordów. Gracze mogą na tej liście bowiem udostępniać swoje powtórki oraz porównywać je z innymi wcześniej dodanymi. Powtórkowy mechanizm umożliwia również rywalizację w turniejach. Warto dodać także że program ten jest udoskonalany i modyfikowany.

Gra Icy Tower dostępna jest również na telefony komórkowe.


*
 
lukasamd
Post : 27 lis 2008 05:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Oj grało się grało... aż dziw bierze, że dopiero teraz ktoś założył temat o tej grze :D


*
  WWW
Len
Post : 27 lis 2008 11:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


To jeszcze ktoś o tym pamięta? Jakieś 7-8 lat temu napieprzałem w to wraz ze znajomymi. Ale dziwnie zniechęcili się, kiedy kilkukrotnie pobiłem ich rekordy :D


*
  WWW
Cell
Post : 27 lis 2008 20:22
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Za słaby jestem w tą gre :P Nigdy nie dochodziłem dalej, jak do niebieskich schodków :]

Ale mój brat to co innego :D Grał swoim sposobem. Przez cała grę skakał po dwa schodki, dzięki czemu combo kończyło się baaaaaardzo daleko. Pamiętam, że był na jakiś trawach, kościach, cegłach i bóg wie gdzie jeszczexD


*
 
zadra666
Post : 27 lis 2008 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


A sie grało / palce łamało ;p

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron