Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Perry
Post : 08 lis 2008 14:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Tak Tekken series a szczególnie od czwórki wzwyz. Najlepszy sposób na rozładowanie negatywnych emocji. Najlepsze efekty, różnorodność styli i ciagłe ulepszanie. Słowem super mega extra gra. Dla mnie najlepsza gra na konsolę. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
zadra666
Post : 08 lis 2008 15:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


A grałes chociażby w Army of Two ? Albo Virtua5 ? hmmm

_________________
...


*
 
Popers
Post : 08 lis 2008 15:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Perry pisze:
Najlepszy sposób na rozładowanie negatywnych emocji.


u mnie odwrotnie. Wk*****m się okrutnie podczas gry w cos takiego. Z nawalanek tylko mortal.


*
 
Cell
Post : 08 lis 2008 15:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Ja na PS2 Grałem Tekken 4 i w Soul Calibur 3... Teraz mam Xbox'a I tam jest tylko SC2... A Tekken'a w ogóle... Fajnie się grało tą "pijaczką" i tą Chinką z imieniem na X... Prawie wszystkie jej kombosy znałemxD Fajne były. Ale się brata jeździłoxD

Na iXie teraz gram w Virtua Fightersy, Soul Calibury, Guilty Geary, Street Fightery, Mortal Kombaty, i w ogóle dużo tegoxD

A w Tekkenie 5 podobno jest jakiś oddzielny tryb dla Jin'a, czy źle słyszałem?


*
 
Perry
Post : 08 lis 2008 15:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


Nie podoba mi się ani Soul calibur, ani mortal a juz tym bardziej Virta Fighter.
Ten pierwszy nie przypadł mi do gustu, drugi na jedno kopyto a trzeci przesadzony no i te przyciski analogowe co za nonsens. Utrudnianie zycia graczowi.
Tekken 5 najlepszy w/g mnie z całej serii. Co do Jina jest tam planszówka z nim do przejścia ale nigdy w nia nie gałem, bo nie gram Jinem. Za to wachlarz ciosów rozbudowany, prosty w obsłudze, słowem miodzio, czego brakuje innym mordobiciom. ;)

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 08 lis 2008 17:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


W Tekena grałem w sumie tylko kilka razy, przelotnie ponieważ sam nie miałem / nie mam / nie będę mieć PSa. Mimo to mam o tej grze wyrobione zdanie - bezsensowna nawalana w którą ktoś próbował jednak włożyć coś, czego nie można nazwać fabuła. Do tego mogę z pewnością dodać: odgrzewany kotlet... nie rozumiem jak kumpel może rozpływać się z uciechy nad kolejnymi Tekenami, oprócz pewnych zmian wizualnych, tak naprawdę nic się nie zmienia...


*
  WWW
snick
Post : 09 lis 2008 19:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 686
  • Dołączył: 17.07.2006
  • Skąd: Zabrze


Grałem w Tekkena 5, Soul Calibur 3 i Mortal Combat Armaggedon na ps2. Tekkena przeszedłem parę razy, SC wydał mi się znacznie fajniejszy, a MC taki sobie. Ogólnie - przyjemna rozrywka, jeśli ktoś lubi mordobicia. Ale ja znacznie bardziej wolę sobie pograć np. w Lego Star Wars - genialna gra na 2 osoby.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron