Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 28 cze 2008 17:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


DIABLO III

To jest chyba pierwszy taki temat na JA Center ponieważ dotyczył on będzie najnowszej gry Blizzarda czyli Diablo III. Jej zapowiedź miała miejsce w Paryżu dnia 28 czerwca w sobotę, czyli dzisiaj. Na to wydarzenie czekało blisko 8000 osób które zgromadziły się w wielkim budynku gdzie zaprezentowano Diablo III. Nie wiadomo jeszcze kiedy ukaże się ono na rynku gier komputerowych bo mimo 4 lat intensywnej pracy sama gra znajduje się w fazie produkcji.Pracuje nad nią sztab 50 osób. Kolejną bardzo ważną rzeczą jest to że nowy silnik graficzny najnowszego Diablo opiera się na znanym wszystkim Havocu. Rozgrywka zaś ma być tak samo długa jak w Diablo i Diablo II. Wydarzenia w tej odsłonie dzieją się 20 lat po historii która miała miejsce w dodatku do drugiej części. Co do szczegółów. W najnowszym Diablo jest możliwość rozgrywania gry w trybie kooperacji, gra wyjdzie na PC jaki na Macintoshe, producent gry nie podejmuje działań aby gry nie wydawać na konsole najnowszej generacji, w samej rozgrywce na naszym ekranie może pojawić się ponad 100 postaci, wrogowie mogą tracić broń podczas potyczki.

Może zapodam trochę obrazków abyście nasycili oczy nowym Diablo:



Obrazek


Obrazek

Zapraszam także do komentowania tematu: Czyżby nowa odsłona Diablo?


*
 
zadra666
Post : 04 lip 2008 06:48
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Ja nigdy nie grałem w żadne Diablo i chyba nic nie straciłem , co ? ;p

_________________
...


*
 
Yury
Post : 04 lip 2008 11:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Plutonowy
Plutonowy
  • Posty: 222
  • Dołączył: 06.06.2007
  • Skąd: Suwałki


Hmm no nie wiem :)
W D2 to na BN grałem jakieś 2 lata puki jakiś k... nie wymyślił jak podrabiać itemy....
Potrafiłem wciągu dnia pójść 250 razy na tego samego bossa :)

_________________
Czesc wiesz moze gdzie moge znalezc jakiegos G.E.C.K'a ?


*
 
lukasamd
Post : 04 lip 2008 11:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Ja grałem przez 5 minut w Diablo II, z pewnością więcej się tego nie tknę... nie dla mnie takie klimaty. Wiadomość o nowej części zupełnie mnie nie zainteresowała, ale skoro już piszę...

Uważam, iż będzie z tym tak samo jak z fallout 3 oraz JA3 - weterani poprzednich części najpierw będą się cieszyć że zdobędą nową część a potem dostaną "kopa w twarz" - okaże się, że z pierwowzorami najnowszy produkt ma niewiele wspólnego zaś klimat został zastąpiony przez nowinki technologiczne.


*
  WWW
Popers
Post : 04 lip 2008 11:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Diablo I było obłędne. Dosłownie. W tamtych czasach każdy w to grał. Nawet ojciec mojego kumpla w to młócił ( miał takie itemy ,że nas wszystkich nosem wciągał ; ) . Klimat też był dzięki wspaniałej muzyce . Była tak dobra, że erpegowi mistrzowie gry zgrywali sobie na cd i puszczali podczas sesji bo miała nieziemski klimat. Intro też było fantastyczne (kruka wydziobującgo oko trupowi chyba nie zapomnę nigdy) W D II zagrałem troche u kumpla i to już nie to samo. Taka klikaninka, która, szczerze mówiąc, znudziła mnie po 2 h gry. Ale wiem ,że masa ludzi w to dziabała ostro. Zobaczymy, jak wyjdzie dobry erpeg to może zajrzę, a jeśli Diablo II bis, to sobie daruję.


*
 
GrU
Post : 04 lip 2008 21:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ludzie którzy grają w starcrafta od 10 lat (ja od 8) czy w diablo od 8 lat (w singlu miałem najwyżej 35 lvl, na BN grałem ostro ponad rok), nie chcą zbyt dużo nowinek czy innych pierdółek które mocno zmienią takie gry, przykład diablo gra ma niby 8 lat, niedawno był reset laddera na BN, godzinę przed 30 tyś graczy, w 30 min po resecie 130-140 tys graczy, gra która ma 8 lat i w której naraz może być 8 graczy w jednej grze co w porównaniu do mmo współczesnych to nic, co do podrabiania (dupowania) itemów na Battlenecie, to blizz zbyt z tym nie walczy bo d2 na BN by padło, ale to zbyt długo do pisania dlaczemu.

Diablo III - blizz na pewno nie zawiedzie fabułą, za dużo się nie zmieni raczej, ale i tak sc>diablo, sc>all

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Przemas
Post : 09 lip 2008 16:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 09.07.2008


Ogółem to śledzę informacje dotyczące DIII, ale i tak mi nie pójdzie. Po prostu mam sentyment co do "dwójki". Pozatym te screeny z DIII bardziej przypominają mi Sacred niż Diablo :/


*
 
zadra666
Post : 09 lip 2008 16:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Hmmm Diablo 3 przegra na 100% z grywalnością z tworzonym teraz modem do Neverwinter Nights 2 , mod będzie to odtworzenie Planetescape : Torment na silniku NN2 !!!

_________________
...


*
 
mtl
Post : 09 lip 2008 17:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


zadra666 pisze:
Hmmm Diablo 3 przegra na 100% z grywalnością z tworzonym teraz modem do Neverwinter Nights 2 , mod będzie to odtworzenie Planetescape : Torment na silniku NN2 !!!


Mógłbyś zarzucić jakimś linkiem lub chociaż nazwą tego moda? Aż mi na samą myśl ślinka cieknie - kiedyś, jeszcze na starym komputerze Planescape: Torment była obowiązkową pozycją z minimum 2h gry dziennie :> .

A żeby offtopa nie robić, to powiem, że IMO grafika w D3 za bardzo cukierkowa jest - więcej tego "czegoś" potrzeba, co powodowało, że było mrocznie, ale przez to o wiele ciekawiej. Poza tym, również grafika stylem za bardzo przypomina WoW'a.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
zadra666
Post : 09 lip 2008 19:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Jak znajdę to dam . Natrafiłem na to gdzieś w sieci i na YouTube ;p

Edit: na tej stronce masz linki do twórców jak i dyskusje polaków :P
Planetescape Trilogy

_________________
...


*
 
Olinka
Post : 17 mar 2009 14:40
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


Diablo pod kazda postacia dla mnie jest the best.

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
GrU
Post : 17 mar 2009 16:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


daiblo starcraft warcraft i nie ma chu.. we wsi

tak sobie czytam na stronach czy tutaj że ludzie strasznie narzekają
a to sc2 w 3 częściach
a to d3 nie jest mroczny
a to sc2 zbyt warcraftowy

ja się pytam czy blizzard chociaż raz zawiódł swoich fanów/graczy (nie patrzy ma ciągłe przesuwanie dat premier poprzednich gier). Jest to firma która umie robić gry, nie musi czekać na okres przed świąteczny, ale już skomlą na to i tamto ...

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Olinka
Post : 17 mar 2009 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


nigdy :)


poza tym to moje kultowe gry :)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron