Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Sądzisz, że stworzenie servera w Trackmanii dla userów JAC jest pomysłem...
Świetnym! 0%  0%  [ 0 ]
Dobrym. 17%  17%  [ 1 ]
Średnim. 0%  0%  [ 0 ]
Kiepskim. 17%  17%  [ 1 ]
Beznadziejnym!!! 67%  67%  [ 4 ]
Liczba głosów : 6
Autor Wiadomość
Cell
Post : 26 cze 2008 16:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


To druga odsłona Trackmanii, pierwsza wersja niemiała dopisku "nations forever". Miała ona tragiczną grafike i prawie nikt w to niegrał, a zwłaszcza przez neta. ;)



Trackmania nations forever to gra przez internet (można jednak grać w trybie OffLine i zdobywać medale) w której ściga się "F jedynami". I żeby wygrać (tzw. być na pierwszym miejscu) trzeba mieć najlepszy czas przejazdu.


Trackamania nations forever była niedawno w CD - Action i każdy kto zbiera CDA musi mieć te gre. Możemy (tzw. któryś z nas) równierz stworzyć serwer o nazwie np. jacenter i tam sobie userzy JAC o danej godzienie se bedą grać :) . To moja propozycja. I chyba miło by się pościgać z innymi userami JAC :]


Zapraszam do dyskusji zarówno na temat samej gry jak i mojego pomysłu stworzenia serveru dla userów JAC.


Ostatnio zmieniony 01 sty 1970 01:00 przez Cell, łącznie zmieniany 1 raz

*
 
Len
Post : 27 cze 2008 09:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cell pisze:
To druga odsłona Trackmanii, pierwsza wersja niemiała dopisku "nations forever". Miała ona tragiczną grafike i prawie nikt w to niegrał, a zwłaszcza przez neta. ;)

Gra w dniu swojej premiery miała dobrą grafikę. Ponadto, jej ogromny sukces przyczynił się do powstania kolejnych części. To, że ty w nią nie grałeś, nie znaczy, że nikt nie grał.

Przez ostatnie 2-3 miesiące grałem w Nations Forever, jestem w czołówce. Nie wiele tras zostało mi do końca ale dalej mi się nie chce, no bo sorry ale jeśli ja mam przez tydzień jeździć na jednej trasie... a raczej próbować ją przejechać to dziękuję. Ostatnia trasa to już w ogóle jakaś parodia, jest tylko zielony medal (lepszy nawet od złotego, jest to medal autorów gry...) i 60 okrążeń, każde zajmuje minutę co daje czas 1 godziny! A doliczcie do tego, że za pierwszym razem na pewno nie wygracie to zrozumiecie o co mi chodzi :]

A tworzenie serwera JAC moim zdaniem nie ma sensu bo gra nie jest w żaden sposób związana z JA2. No może poza tym, że obie są grami.


*
  WWW
Cell
Post : 27 cze 2008 11:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Len pisze:
To, że ty w nią nie grałeś, nie znaczy, że nikt nie grał.



Mylisz się. Grałem troche i możliwe, że się pomyliłem i po prostu wtedy kiedy grałem więszość graczy była chora itp. ;) .


Len pisze:
bo gra nie jest w żaden sposób związana z JA2



No, ale niedość, że można nazwać serwer inaczej niż "JAC" to przecierz to niewyklucza faktu, że jednak ktoś by chciał sobie pograć ;) .


*
 
Len
Post : 27 cze 2008 12:28
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cell pisze:
No, ale niedość, że można nazwać serwer inaczej niż "JAC" to przecierz to niewyklucza faktu, że jednak ktoś by chciał sobie pograć ;) .

Oczywiście, że nie. Ale bardzo wątpię, aby było wystarczająco dużo chętnych. Na pewno nie na forum o grze strategiczno turowej.


*
  WWW
lukasamd
Post : 30 cze 2008 11:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Moim zdaniem bardzo nietrafiony pomysł - sam nie słyszałem nawet o tej grze ale po tytule widzę że ma z Jagged Alliance tyle wspólnego co rum z rumakiem :/


*
  WWW
Cell
Post : 30 cze 2008 11:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Spoks, a więc przegłosowane - pomysł do kosza ;)


Ale zawsze jakby kto miał depreche, zapraszam na gg - Możemy umówić się na konkretny serwer. ;)



Len pisze:
lepszy nawet od złotego, jest to medal autorów gry


Ja zdobyłem zielony medal tylko na 3 trasie na 'brązowych' torach :P


*
 
Pablo1989
Post : 03 lip 2008 14:50
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 135
  • Dołączył: 27.01.2008
  • Skąd: Gdynia


Gram w to, ale nie mam teraz kaski na TrackMania United z dodatkiem Forver bo chce zdobyć te okularki 3D :D, zapodaję jeden z moich ulubionych screenów jakie zrobiłem :D

http://img376.imageshack.us/my.php?imag ... akazc4.jpg I ty móóóóóóóóóóóśisz spróbować zagrać w Trackmanie Nations Forever :D.

_________________
I Am SLIM!!!!!


*
 
zadra666
Post : 03 lip 2008 17:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Przez chwilę(2-3h) pograłem u kolegi... i jakoś mnie nie zachwyciło ,a wręcz znudziło.

_________________
...


*
 
Cell
Post : 20 gru 2008 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik




*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron