Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę   1, 2  Następna
Autor Wiadomość
spiryt
Post : 16 kwie 2008 17:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży
  • Posty: 446
  • Dołączył: 27.03.2008


sorry ale nigdzie mi nie odpowiedzieli więc tak zainstalowałem sobie max payne podczas ładowania wywal mnie od windowsa ściągnołem łatke 1.05 i nic a jeszcze jedno gra nie jest orginalna


*
 
lukasamd
Post : 16 kwie 2008 19:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Hm.. z tego co ja widziałem to jeżeli ma pirata i zrobiłeś update to musisz jeszcze wgrać odpowiedniego cracka chyba. Gdzie go znaleźć to już ci nie powiem bo raz nie wiem a dwa to byłoby sprzeczne z regulaminem.

Swoją drogą był temat o 2 ale nikt nie założył o pierwszej części tej gry która IMO jest lepsza. Grałem już daawno, wiem że daleko nie zaszedłem.


*
  WWW
momo78
Post : 16 kwie 2008 19:21
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


lukasamd pisze:
Swoją drogą był temat o 2 ale nikt nie założył o pierwszej części tej gry która IMO jest lepsza. Grałem już daawno, wiem że daleko nie zaszedłem.

JEST lepsza.
Przeszedłem ją chyba z pińcet razy, i ciąglę mogę grać.
co do probemu, to zdaje się, że tak jak mówił Lukas, musisz wgrac cracka do tej wersji, na którą spatchowałes.

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
Wigen
Post : 10 lip 2008 22:41
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Jeśli chcecie zobaczyć jak będą wyglądały filmowe poczynania Maxa Payna obejrzyjcie ten ZWIASTUN i sami oceńcie czy film ten odbiega od gry. Po jego obejrzeniu stwierdzam że ten film ma duże szanse na zarobienie kilku milionów dolarów.


*
 
Cell
Post : 10 lip 2008 23:32
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Buuuuuu :( . Chyba wszystko co wdziałem w zwiastunie filmu NIGDY niewidziałem w "Max Payne"


Powiązianie z grą chyba bedzie tylko takie, że będzie Mona i Max ;) . Chciałbym żeby WSZYSTKO było tak jak w grze, każdy krok. Żebym czuł się podczes oglądania filmu tak jakbym grał, ale raczej tak niebędzie...



Wygląd aktorów Maxa i Mony pozostawia, według mnie, sporo do życzenia. Oni nie są ich klonami! I założe się, że gdtbt nie ten przeklęty makijarz, to wogóle by ich nieprzypomonali. :|

Chciałbym też żeby była BARDZO klimatyczna muzyka... Taka jak naprzykład w dwójce jak Mona biegła na budowie w strone balkonu, bo Max uciekał w strone wyjścia przed wybuchem... Ach, ile razy to wczytywało się stan gry żeby znowu pobiec z powodu cholernie klimatycznej muzyki :] .


No i jeszcze kwestia strzelanin: Wątpie w to, że będzie to wyglądało tak, aż dostaniemy dragawek. Zadowoliłoby mnie "spowolnienie czasu"... i to częste! ;)

I żeby Max miał te swoje straszne sny z labiryntami, a jak wiadomo niektóre były dosyć... krawe ;]. Chodzi o te ze ścieżkami z krwi... jakby wężyk :D


*
 
Popers
Post : 11 lip 2008 00:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


Film dostał ranking PG-13 , czyli dla osób od lat 13. Nie wyobrażam sobie żeby Max Payne nie dostał rankingu R, czyli dla dorosłych. W innym przypadku wszystko będzie wygładzone, by nie zatrwożyć młodszej publiki...


*
 
Wigen
Post : 11 lip 2008 00:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Sama gra dostała kategorię wiekową 18+. Więc dlaczego film miałby nie dostać tego samego. Tak samo w filmie jak i w grze najpewniej roi się od scen erotycznych, krwawych itp. które nie są odpowiednie dla młodszych odbiorców. Ale kto by się ograniczeniami wiekowym przejmował no nie.


*
 
Cell
Post : 11 lip 2008 11:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Wigen pisze:
Ale kto by się ograniczeniami wiekowym przejmował no nie.



No cóż, ja mam główke w porzo od zawsze, ale jest sprawa dzieci NEO - ściągną sobie torrent z filmem w dniu premiery. I efekt jest oczywisty: Będą się srać i podniecać w szkole przez rok i udawać sceny z filmu :| .



PS. Mi się zdaje, czy jedynka dostała +18 a dwójka +12?


*
 
lukasamd
Post : 11 lip 2008 12:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Gdybym nie wiedział że to ma być film na podstawie gry, nigdy sam bym to tego nie doszedł.

IMO jeżeli tak to będzie wyglądać to będzie kiepsko - zbyt to przepakowane efektami specjalnymi i sieczką, w Max Payne też były strzelaniny ale bez przesady... to nie Matrix w którym wszystko jest (nie)logicznie poukładane i wytłumaczone.


*
  WWW
GrU
Post : 11 lip 2008 16:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


A ja bym nie chciał tego samego w filmie w co już grałem, książki to rozumie bo tam akcja dzieje się w wyobraźni, ale film na podstawie gry oczywiście jak na podstawie to musi zawierać duża część elementów kultowych/standardowych gry itp, ale nie fabuła, przykład:
Resident Evil nie chciałbym oglądać tego co już kilkanaście/kilkadziesiąt razy przechodziłem na różne sposoby, w filmie wprowadzili nową postać-bohatera i nadali wydarzenią swój rozwój a nie 100% xero gier z tej serii, lecz oczywiście głowne założenia zostały zachowane bo przecież na podstawie gry, czy
Jak Max Payne startuje w swoim domu, potem rusza na stację metra itd, oglądać to samo tylko z punktu widzenia kogoś innego, fail, czy zrobią w filmie lepszy bullet time, niż w grze.

Dlatego czekam na "orginalny" film, a nie nagranie kamerą sposobu przejścia gry.

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Wigen
Post : 11 lip 2008 17:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cell pisze:
Mi się zdaje, czy jedynka dostała +18 a dwójka +12?


Max Payne i Max Payne 2 zawsze były od lat 18.


*
 
Cell
Post : 11 lip 2008 18:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


Wigen pisze:
Max Payne i Max Payne 2 zawsze były od lat 18.



:!: :?: Więc system mnie oszukał? xD Jak kiedyś miałem Viste, to po kliknięciu na ikone MP 2 pokazywał się na dole komunikat: "+12, przemoc, sceny [cośtam] erotyczne (romantyczne?)" i coś tam jeszcze... Komu ufać? system... ech, nie, co ja gadam, przecież oprócz mnie na tym świecie są jeszcze dzieci NEO. No, ale Pegi często się myli, lecz nie w tym przypadku.



A tak odnośnie filmu: są gdzieś zdjęcia aktorów maxowych i monowych? Dobrze byłoby się im przyjrzeć :] .


*
 
GrU
Post : 11 lip 2008 20:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


ehh
google.pl > wpsiujesz "Max Payne Movie" > jak wyszuka klikasz w prawym górnym rogu na "grafika" i masz cały arsenał fotek
lub
filmweb.pl
lub dowolny inny serwis o filmach

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
Wigen
Post : 12 lip 2008 14:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Cell pisze:
A tak odnośnie filmu: są gdzieś zdjęcia aktorów maxowych i monowych? Dobrze byłoby się im przyjrzeć :] .


Oczywiście że są. Mogę wrzucić jedno (ale nie chce mi się :P ). To sobie obejrzyjcie niestety bez Mony, ale muszę powiedzieć że aktorka która się w nią wcieliła jest bardzo ładna.

Co do premiery to odbędzie się ona 24 października.


*
 
Wigen
Post : 26 lip 2008 16:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Sorry za post pod postem ale:

Trochę świeżych wiadomości o filmie Max Payne


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2  Następna


cron