Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Wigen
Post : 14 kwie 2009 14:06
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


Otwarcie Wam powiem że jest to najbardziej oczekiwana gra przygodowa 2009 roku. Jej światowa premiera ma odbyć się w kwietniu. Jest to sequel powstałej w 2005 gry pod tym samym tytułem. Ponownie w głównej roli zobaczymy detektyw FBI Victorie McPherson która prowadzi niezwykłe dość śledztwo. Fabuła tej strasznej opowieści kontynuuje wątek ze wspomnianej części pierwszej w której Vic McPherson prowadziła bardzo brawurowe śledztwo. W części drugie w końcu będziemy mieli okazję ku temu aby poznać kto tak na prawdę był seryjnym mordercą kobiet z Chicago.

Napisany na nowo scenariusz przez twórców z Micrioids przenosi nas do wschodniego wybrzeża USA czyli do stanu Maine. Otóż jesienią roku 2008 doszło do zabójstwa Audrey Dunnigan. Fakt że ciało kobiety zostało dokładnie obmyte wskazuje motyw "modus operandi" (sposób działania) sprawcy. Odnalezienie domniemanego przestępcy widnieje jednak w gestii głównej bohaterki.


*
 
lukasamd
Post : 14 kwie 2009 14:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Grałem chwilkę w Still Life 1, ale to było dosyć spory czas temu.
Tylko chwilkę, ze względu na brak zrozumienia o co chodzi (wersja po angielsku) - teraz pewnie byłoby lepiej.

Dobrze że poinformowałeś o tej pozycji, teraz dobrych przygodówek jak na lekarstwo, a Still Life 1 osiągnął spory sukces z tego co mi wiadomo.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron