Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
TawariszczMajorVania
Post : 15 mar 2017 19:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Szeregowy
  • Posty: 3
  • Dołączył: 05.12.2016
  • Skąd: Warszawa


Otrzymałem w prywatnej wiadomości od użytkownika BigBonusSok SPAM w postaci linku do jakiejś gównianej "zarabiarki fortuny" wraz z angielskim opisem jakie "kokosy" na mnie spłyną jeśli tam wejdę i poklikam...
Z uwagi na charakter Forum i jego specyficzną, niszową, hobbistyczną tematykę, proponuję ukrócić ten proceder. Forum to nie służy do rozsyłania Nam tu jakiegoś gówna. Nie wiem jak, nie wiem czy się da, świeży tu jestem.

Pozdrowienia z ZSRR,
Tawariszcz Major Vania


*
 
kosciogryz
Post : 15 mar 2017 21:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 14
  • Dołączył: 28.02.2017


Również wiadomość od tego użytkownika wcześniej otrzymałem. Co było w treści nie wiem, bowiem usunąłem od razu wnioskując po nicku nadawcy.


*
 
Starchris
Post : 16 mar 2017 00:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010


Oczywiście już go usunąłem.

Każdy może się u nas zarejestrować i stworzyć posta, czy wysłać prywatną wiadomość, loginów też nie blokujemy (z wyjątkiem niespełniających estetycznych form), żeby każdy mógł stworzyć sobie jaki chce.

Im bardziej serwis jest aktywny, tym jego popularność rośnie i zainteresowanie spamerami. Tak już mają wszystkie portale. A po ostatnim newsie, gdzie jego poczytność w ciągu pierwszego tygodnia sięgnęła ponad 1000 czytań i ponad 25 komentarzy zrobiła swoje i codziennie widzę nowe posty od spamerów, które oczywiście od razu kasuje.

Jeśli by się coś takiego komuś przydarzyło, to od razu proszę o wiadomość.

_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie