Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 04 paź 2010 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Szczerze nie chciałem pisać tego tematu, no ale sprawa ostatecznie skończyła się tak, że temat musiał powstać.
Krótko mówiąc - moteel za moją decyzją nie jest już w głównej ekipie redakcyjnej. Już nie z mojej, ale raczej jego własnej decyzji, nie jest już również grafikiem naszego serwisu.
Już raz zakładałem taki temat, lecz wtedy konflikt został szybko zażegnany. Tym razem nie udało nam się dojść do konkretnego porozumienia, zaś mi naprawdę nie podobają się pewne sytuacje, o których bez potrzeby nie będę tutaj pisał.

Nie muszę chyba tłumaczyć, że brak ten dosyć solidnie nas zabolał i uniemożliwia realizowanie niektórych projektów. Z tego miejsca po raz kolejny chciałbym publicznie przeprosić Jaahquubel'a za to, że jego wysiłek nie został jeszcze pokazany - wszystko właśnie przez problemy związane z grafiką.
Len pisze newsy, artykuły, kontaktuje się z firmami w trybie pralka-umysłów, ja natomiast zajmuję się kwestiami technicznymi i również coś piszę, lecz raczej od czasu do czasu. Na grafice się natomiast nie znamy, potrafię obsługiwać Photoshop, z GIMPem jest nieco gorzej, ale nie jestem w stanie tworzyć z tego czegoś sensownego.

Z powodu tego właśnie zajścia i chciałbym ogłosić nabór na stanowisko grafika JACenter. Jeżeli ktoś z odwiedzających nas osób zna się nieźle na grafice i chce przyczynić się do rozwoju polskiej społeczności Jagged Alliance, prosimy o kontakt. Ilość rzeczy do zrobienia naprawdę nie jest duża i my, jako autorzy tekstów, naprawdę rzadko potrzebujemy czegoś naprawdę dziwnego. Niemniej, bez grafiki nie wszystko jesteśmy w stanie zrobić ;)


*
  WWW
Kushin
Post : 26 paź 2010 16:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 136
  • Dołączył: 27.12.2006
  • Skąd: San Mona


Zgłaszam się do pomocy :ok: W razie problemów, czekam na zlecenia. Grafiką zajmuje się już od wielu lat, więc nie widzę problemu by pomóc.

_________________
Obrazek


*
  WWW
barbie3
Post : 09 lut 2013 06:30
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 1
  • Dołączył: 09.02.2013


Hi, it is a very nice page, it have a nice and useful information, i like it very much. It is very entertaining and also informative Thanks.

_________________
pass4sure tests pass4sure tests
act test prep act test prep
act exam act exam


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron