Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
aszek
Post : 21 kwie 2010 19:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


Zanosi się że ekipa z Blue Sun przymierza się do znacznie bardziej ambitnego zadania polegającego na zbudowaniu moda osadzonego w klimacie postnuklearnego świata (ciekawe czy bliżej będzie do Fallouta czy Stalkera), oczywiście na engine 7.62 HC, a tu mapka:

Obrazek

i wątek R@S'a snującego wizję:
http://forum.1cpublishing.eu/showthread.php?t=14063

...swoją drogą cieszy, że 1C w końcu postawiło forum w cywilizowanym języku :P

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Len
Post : 21 kwie 2010 19:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Jak dotąd nic nie zmienili oprócz nazw miast, położenie dokładnie to samo. Ja osobiście mam wątpliwości czy popularność 7.62 jest na tyle duża, aby tworzyć bardziej rozbudowane modyfikacje.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 21 kwie 2010 19:51
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Pomysł nie jest zły.
Mi jednak bardziej brakuje STABILNEJ wersji 7.62 :/

_________________
Obrazek


*
 
aszek
Post : 21 kwie 2010 20:54
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 260
  • Dołączył: 13.11.2009


O tyle o ile (się orientuję) engine E6 pozwala na dowolne umiejscowienie sektorów, w końcu to tylko współrzędne na mapie. A mapa to tylko tekstura :) Z sektorami jest ciutkę pod górę bo jest mase roboty, ale w BFX'sie 0.7 (wrzesień zeszłego roku) doszedł jeden nowy sektor, w Blue Sun są już standardowo dwa nowe, więc o tą mapę i nowe sektory się nie martwię.

Z bronią (modelami 3D, teksturowaniem) też nie jest źle, ta ekipa stworzyła/przeprojektowała 80+ egzemplarze broni (choć warto wspomnieć że na przestrzeni czasu było ich trochę więcej i do BSa trafiły wybrane). Jest też mnóstwo dodatków do broni (w BFXsie 0.7 był prawdziwy wysyp optyki do broni z przejściówkami na różne systemy mocowania... nie blokujące ironsign'a, etc - choć czasem śmiesznie wyglądała piętrowa broń :P). Modele 3D nowych NPC, najmitów, czy handlarzy - w BSie jest 44 nowych. Co tam jeszcze ? Pojazdy, wiem że robili 'merca' dla taksówkarza do BS'a.

Suma, summarum jestem bardziej skłonny uwierzyć zapewnieniom R@S'a że za kilka miechów zrobią małą alfę do testów, a za jakiś rok tego moda wypuszczą, niż że... niemcy zrobią JA3 - a w coś trzeba grać :) No i myśle, że z popularnością E6 nie jest tak źle, można się doczepić o to czy owo, ale technologicznie dla mnie E6 pozostaje najbardziej zaawansowaną grą taktyczną... może ktoś się wścieknie za herezję, ale jak ostatnio spojrzałem na JA z systemem turowym to równie szybciutko poszła u mnie deinstalka tego.. czegoś - a kiedyś grałem do upadłego :crazy:

Co do większej stabilności E6 to również bym tego sobie życzył... powiedzmy tylko że JA też się krzaczy (jak coś wybuchnie: granat/LAW), a czekając na koniec tury czasem warto zamiast po herbatkę iść już lepiej spać :P

A tak już na marginesie dodam, że bugi questowe w E6 ekipa Blue Sun'a poprawiła własnym patchem questowym 1.02... no!

_________________
Obrazek kogo by tu jeszcze sprać, no kogo... ? - Wojmił (brat księcia Mirmiła)


*
 
Len
Post : 21 kwie 2010 21:52
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


aszek pisze:
No i myśle, że z popularnością E6 nie jest tak źle, można się doczepić o to czy owo, ale technologicznie dla mnie E6 pozostaje najbardziej zaawansowaną grą taktyczną...

Racja, ale tymi błędami zraziła do siebie pewnie ze 3/4 potencjalnych odbiorców. Mało ludzi lubi gry w których trzeba myśleć, a jeszcze mniej kiedy się wysypują.


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie