Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Len
Post : 24 maja 2009 15:11
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Pełna lista modyfikacji
W tym temacie znajduje się jedyna pełna lista modyfikacji, zarówno tych ukończonych jak i tych, nad którymi prace wciąż trwają. Aby nie był to tylko spis nazw modów, dodałem najważniejsze dane takie jak języki modyfikacji, jej rozmiar, platformę oraz link do downloadu i miejsc, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat danego dodatku. Myślę, że lista przyda się każdemu. Wystarczy, że ją przeglądniecie a zdacie sobie sprawę jak wiele amatorskich produkcji pominęliście.

_________________________
MODYFIKACJE UKOŃCZONE

  1. 1.13 [download]

    Język: Angielski, rosyjski, niemiecki, polski
    Rozmiar: 90 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: Oficjalna strona, JACenter

    Krótkie info: 1.13 nie zawiera nowych sektorów, postaci czy fabuły. Za to wprowadza takie nowości jak możliwość zwiększenia rozdzielczości, większy inwentarz najemników, ulepszona inteligencja przeciwników, ograniczenie pola widzenia do 90 stopni, możliwość wchodzenia na dachy przez wroga oraz tryb multiplayer! Modyfikacja wciąż rozwijana.

  2. 1.13 Insane Maps [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 15 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Niewielka modyfkacja, a właściwie nakładka przeznaczona dla v1.13 autorstwa niejakiego Oldnoob'a. Znajdziemy w niej ponad 280 nowych lub zmodyfikowanych sektorów, a więc praktycznie całe Arulco w zupełnie nowej, znacznie atrakcyjniejszej ale i nieco trudniejszej odsłonie. Modyfikacja znajduje się w cały czas w fazie Alpha, ponieważ nie wszystkie sektory zostały skończone.


  3. 800x600 Resolution [download]

    Język: Angielski, rosyjski
    Rozmiar: 3.2 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Rosyjska nakładka na Jagged Alliance 2 zmieniająca rozdzielczość gry z 640x480 na 800x600, a dodatkowo umożliwiająca odblokowanie opcji, dzięki której zabici przeciwnicy, a także czołgi, będą pozostawiać po sobie wszystkie przedmioty. 800x600 Resolution to pierwsza modyfikacja, która zmieniła rozdzielczość JA2, przez co znacznie poprawiła jakoś obrazu na większych monitorach.


  4. JA2'005 PL [download]

    Język: Angielski, polski
    Rozmiar: 6 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Rosyjska odpowiedź na 1.13. Jednak ich porównywanie nie jest na miejscu. JA2'005 to propozycja dla tych, którzy wolą klasyczne JA2 w wyższej rozdzielczości i kilkoma ulepszeniami, takimi jak: rzucanie granatów bez wstawania, turlanie się itp. Pozycja ta oferuje największy wybór rozdzielczości (aż 9!), od standardowego 640x480 aż po imponujące 1600x1200.


  5. Arno's Mod [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 10 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Modyfikacja skupia się głównie na broniach, których sporo zamieniono ale wprowadza także nową postać - Texa z UB. Ponadto, 76 odświeżonych lub nowych sektorów.


  6. Back To Business [download]

    Język: Niemiecki, rosyjski i angielski (częściowo)
    Rozmiar: 18 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Niemiecka modyfikacja, która w założeniach ma być kontynuacją fabuły z Jagged Alliance 2 i dodatku Unfinished Business... przed graczem nowe państwo graniczące z Arulco pogrążone w chaosie, pełne znanych nam już, oraz zupełnie nowych postaci, świat na krawędzi katastrofy oraz perfidna intryga do rozwiązania. Do tej pory jedyna modyfikacja posiadająca nowe intro oraz outro.


  7. Biohazard [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 24.6 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:


  8. Bloody Grounds [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 24 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Nie wiele wiadomo tej modyfikacji, poza tym, że jest w niemieckiej wersji językowej i wprowadza zaledwie 18 nowych sektorów. Ponadto, zawiera zupełnie nowego robota.


  9. Chinese Weapons [download]

    Język: Nie dotyczy
    Rozmiar: 1.20 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Niewielka modyfikacja do JA2 1.06 zmieniająca standardowe uzbrojenie na chińskie.


  10. Critical Edge [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 3 MB
    Platforma: JA2 UB / JA2 1.13
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Polska modyfikacja, której głównym założeniem jest umiejscowienie gracza w skrajnie trudnych warunkach: sektory pełne dobrze uzbrojonych przeciwników, które zając uda się tylko podchodząc do tego drogą myślenia i planowania. Z powodu problemów z konwersją na JA2 1.13, autor udostępnił wszystkie posiadane materiały w formie moda dla UB. Obecnie dostępna jest wersja zarówno dla UB, jak i pod 1.13.


  11. DBB-Mod [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 21 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: JACenter Forum

    Krótkie info:


  12. Deidranna Lives [download]

    Język: Angielski, niemiecki
    Rozmiar: 18 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter


  13. Demise of Man [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 77 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2 v1.13
    Więcej informacji: Bear's Pit, Forum JACenter

    Krótkie info: Nietypowe mod, w którym Ziemia została zaatakowana przez obcą rasę, cywilizacja zaś niemal doszczętnie zniszczona. Gracz wciela się w rolę oficera organizacji, która ma za zadanie obronę planety przed przybyszami z kosmosu. Dzięki dodatkowemu trybowi możliwe jest również pokierowanie hordą Obcych żywiącymi się mięsem i założenie w Arulco ich "kolonii".


  14. Guns 'n' Bullets [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 1.20 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Pierwsza modyfikacja polskiej produkcji, autorstwa Ko5my. Zawiera ona 12 nowych rodzajów broni, a także zmienia parametry już istniejących - zwiększa ich realizm. Mimo niewielkiej ilości zmian jakie wprowadza, zdobyła spore uznanie wśród graczy.


  15. HAM [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 1.7 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: Bear's Pit Forum


  16. Hard To Die [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 30 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Szkoda, że w niemieckiej wersji językowej, bo na pewno zasługuje na chwilę uwagi. 75 nowych sektorów - to wiele wyjaśnia. Do tego nowe bronie, siedem postaci przeniesionych z JA2 i zupełnie nowa, bardzo ciekawa mapa kraju.


  17. Fight For Freedom [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 40 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: Bear's Pit Forum

    Krótkie info: Niemiecka modyfikacja przenosząca Jagged Alliance w realia... II Wojny Światowej! Przypomina nam o tym nie tylko cała gama uzbrojenia z tamtego okresu, ale i liczne titlesety przedstawiające pojazdy wojskowe. Mod w obecnej postaci jest przeznaczony do gry w trybie multiplayer, tryb singleplayer jest ciągle w fazie tworzenia.


  18. Jagged Alliance - Spolszczenie [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 3 MB
    Platforma: Jagged Alliance
    Więcej informacji: Iron Squad, JACenter

    Krótkie info: Piąta w kolei polonizacja polskiej grupy Iron Squad. Projekt rozpoczęty przez Premislausa szybko przeszedł pod skrzydła zespołu, gdzie dalej był rozwijany. Data premiery znacząco opóźniła się względem pierwotnej, jest to rzecz typowa dla amatorskich grup. Ostatecznie spolszczenie zostało opublikowane na Boże Narodzenie 2009 roku.


  19. Legion [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 15 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: Legion Zone, JACenter

    Krótkie info: Pierwsza poważna modyfikacja polskiego modera jakim jest Jazz. Modyfikacja nie wprowadza żadnych zmian w fabule, lecz zapewnia szereg innych innowacji, które wpływają na rozgrywkę: kilkanaście postaci NPC i RPC, odświeżony arsenał, a także dodanie samoobrony czy czołgów, dzięki czemu będziemy mieli okazję uczestniczyć w prawdziwych bitwach.


  20. Legion 2 [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 192 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: Oficjalna strona, Legion Zone, JACenter

    Krótkie info: Choć tytuł sugeruje rozwinięcie Legiona 1, modyfikacja nie ma z nim nic wspólnego. Legion 2 to największa jak do tej pory polska modyfikacja, która cechuje się zupełnie odmienioną fabułą, względną nieliniowością, wieloma nowymi postaciami, zupełnie przebudowanym rejonem działań, a także zgodnością z innymi znanymi modyfikacjami takimi jak multiplayer.


  21. Militia Factions [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 28 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter


  22. Militia Factions: Tracona [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 50 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter


  23. MacGyver's [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 2.35 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Niemiecka modyfikacja, dość niewielkich rozmiarów. Osiem odświeżonych sektorów, dwie nowe postacie i do tego nowe bronie.


  24. Night Ops [download]

    Język: Rosyjski, polski i angielski (po części)
    Rozmiar: 22 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter


  25. New Classic [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 37 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Polska produkcja, którą nagle, bez jakichkolwiek wcześniejszych zapowiedzi opublikował starchris. Choć opiera się ona na JA2, wprowadza kilka bardzo ciekawych zmian, sporo funkcji zostało natomiast zapożyczonych z innych modyfikacji - mapy z Wildfire, zwiększony realizm, zwiększone zadawane obrażenia, karabin przeciwczołgowy. Nowego wymiaru modyfikacji nadają zupełnie odmienione twarze najemników ze świetną mimiką.


  26. Reconquista [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 9.3 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter Forum

    Krótkie info: Choć Reconquista teoretycznie może wydawać się tylko niewielką modyfikacją, stanowi pewne rozszerzenie Jagged Alliance 2 – fabułę rozbudowano o wątek ataku biologicznego. Dodane zostały nowe sektory, oraz kilka pochodzących z zupełnie innych modyfikacji. Odświeżono również nieco arsenał, dodano kilka postaci oraz zmniejszono poziom trudności.


  27. Renegade Republic [download]

    Język: Angielski, polski
    Rozmiar: 212 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: JACenter, Bear's Pit Forum

    Krótkie info: Modyfikacja, którą przed premiera porównywano do UC. Oczywiście, RR nie pokonało niepokonanego ale nie oznacza to, że nie jest warta uwagi. Wręcz przeciwnie. Całkowicie nowa mapa oraz przeniesienie akcji gry na Kaukaz, gdzie stoczymy bitwę w zupełnie nowych sektorach i rzeczywistych miastach (takich jak Tbilisi - stolica Gruzji). Ponadto, mnóstwo nowych postaci, całkowicie nowe zadania, bronie i arcy ciekawych obiektów.


  28. Rubicon [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 16.5 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji:


  29. Sierra Gordo [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 40 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Bardzo stara modyfikacja, niegdyś jedna z najbardziej rozbudowanych. Obecnie zapomniana, a niepotrzebnie. Wprowadza 6 nowych postaci przeniesionych z JA2, które tutaj można rekrutować. Ponadto, nowe bronie, zadania i aż 86 nowych sektorów, a to jak na UB jest bardzo dużo.


  30. Shady Job [download]

    Język: Rosyjski
    Rozmiar: 20.5 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Najbardziej rozbudowana modyfikacja na UB. Całkowicie nowa mapa wraz z sektorami, nowa fabuła, postacie, zadania tworzą z niej niezwykle interesującą pozycję. Jedyną rzeczą, która zniechęca do grania jest wersja językowa - rosyjska. Kiedyś tworzono zangielszczenie ale nigdy nie zostało ono opublikowane.


  31. The Battle Of Arulco [download]

    Język: Niemiecki
    Rozmiar: 8.20 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Niewielka modyfikacja, a raczej - uzupełnienie do Jagged Alliance 2. Jeden nowy sektor, jedna nowa postać, trochę więcej nowych broni. I to w zasadzie wszystko.


  32. Unfinished Business 1.13 [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 147 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: Legion Zone

    Krótkie info: Jest to kolejna hybryda, tym razem pozwalająca na rozgrywkę w Jagged Alliance 2 Unfinished Business ze wszelkimi możliwościami dodawanymi przez moda JA2 v1.13. Autorami jest Białorusin Inshy, oraz Jazz, najbardziej znany polski moder. Dodatkowo obok hybrydy do pobrania dostępne są kompatybilne z nią dodatkowe kampanie, które mogą znacznie wydłużyć czas gry.


  33. Unfinished Business 1.13 [download]

    Język: Polski, angielski, niemiecki, rosyjski
    Rozmiar: ~440 MB, zależnie od wybranych paczek
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: Legion Zone

    Krótkie info: Kolejna hybryda, stworzona przez Jazza i inshyego, tym razem łączy ona możliwości v1.13 z samodzielnym dodatkiem Unfinished Business (dodatek nie jest jednak wymagany do gry, wystarczy zwykłe JA2). Oprócz hybrydy paczki zawierają w sobie również wiele dodatkowych stworzonych przez fanów kampanii oraz kilka dodatków stworzonych dla UB.


  34. Urban Chaos [download]

    Język: Polski, angielski, niemiecki, rosyjski, czeski
    Rozmiar: 190 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Największa modyfikacja do JA2. Urban Chaos bije rekordy pod każdym względem. Modyfikacja wprowadza ponad 250 zupełnie nowych sektorów, mnóstwo nowych postaci, broni, całkowicie nową fabułę i zadania, odświeżony laptop oraz menu główne, a nawet intro/outro. Oraz wiele, wiele więcej. Praktycznie rzecz biorąc, każdy aspekt gry został zmieniony, nie sposób wymienić wszystkiego.


  35. Urban Chaos 1.13 [download]

    Język: Angielski, polski
    Rozmiar: 20 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: Bear's Pit Forum

    Krótkie info: Kolejna konwersja, tym razem największej istniejącej modyfikacji do JA2. Prace trwają od dawna, zaś 31 października 2009 roku wydano nareszcie publiczną wersję hybrydy i od tej pory sukcesywnie jest ona aktualizowana i poprawiana. Spolszczeniem projektu zajmuje się grupa Iron Squad, lecz ze względu na status w jakim znajduje się modyfkacja, nie wiadomo dokładnie, kiedy zostanie opublikowane.


  36. Vengeance [download]

    Język: Niemiecki, angielski (częściowo)
    Rozmiar: 62 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Modyfikacja wprowadza ponad 180 nowych i edytowanych sektorów. Nowe postacie NPC i RPC, mnóstwo nowych obiektów oraz odświeżony laptop i menu główne. Jej najważniejszym atutem jest jednak zmieniona fabuła, która kontynuuje a także w znaczący sposób poszerza historię znaną z Jagged Alliance - tym razem gracz walczy z najemnikami, którzy po zakończonej wojnie przejęli władzę w Arulco.


  37. Vengeance 1.13 [download]
    Język: Angielski
    Rozmiar: 54 MB
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji:

    Krótkie info: Konwersja znanej modyfikacji Scorpiona (autora Renegade Republic) na jeszcze bardziej znane 1.13. Projekt cały czas znajduje się w fazie beta, może nie działać prawidłowo na najnowszych wersjach JA2 v1.13.


  38. Vietnam SOG '69 [download]

    Język: Polski, angielski, rosyjski
    Rozmiar: 31 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter, Strona oficjalna

    Krótkie info: Modyfikacja przenosząca akcję gry do 1969 roku na tereny Wietnamu pogrążonego w wojnie. Fabuła została całkowicie zmieniona, zaś znacznie większy teren działań w niczym nie przypomina Tracony. Ponadto Vietnam SOG oferuje nam wiele nowych postaci, nowe uzbrojenie i wyposażenie, a także możliwość prowadzenia walki z oddziałami pancernymi wroga.


  39. Wielka Wojna [download]

    Język: Polski
    Rozmiar: 20.7 MB
    Platforma: JA2 Unfinished Business
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Wielka Wojna to kolejna modyfikacja stworzona przez polaka, tym razem przez Bartka0511. Nie wprowadza żadnych zmian w fabule ani nowych postaci. Najpoważniejszą zmianą są nowe mapy, dzięki którym możemy zwiedzić południową Tracone. Odświeżone zostały niektóre elementy graficzne, oraz wyposażenie początkowe wszystkich najemników.


  40. Wildfire 1.13 [download]

    Język: Angielski
    Rozmiar: 81 MB
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: Brak danych

    Krótkie info: Jest to tak naprawdę hybryda modyfikacji JA2 1.13 oraz gry Jagged Alliance 2 Wildfire. Modyfikacja zawiera fabułę, wszystkie zadania oraz sektory z oryginalnego produkcyjnego Wildfire, zaś całą mechanikę i dodatkowe funkcje z 1.13. Produkcja ta umożliwia dodatkowo korzystanie z innych pomniejszych modów, które są przystosowane do współpracy z JA2 1.13 (np. DDB Mod).


  41. Wildfire Classic Mod Patch [download]

    Język: Nie dotyczy
    Rozmiar: 37 MB
    Platforma: JA2 Wildfire
    Więcej informacji: Forum JACenter

    Krótkie info: Jest to nie tyle modyfikacja, co patch/nakładka przeznaczony dla JA2 Wildfire. Został on stworzony przez Starchrisa i pozwala na uruchamianie na Wildfire modyfikacji, które zostały stworzone dla zwykłego Jagged Alliance 2, dzięki czemu w olbrzymim stopniu poszerza ilość dostępnych do tej gry modyfikacji.




______________
W PRODUKCJI

  1. Horn To Africa

    Status: ?
    Premiera: 2010 (?)
    Język: Rosyjski
    Autor: Farah_Aydid
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: A.I.M. (ja2.su)

    Krótkie info: Najnowsza rosyjska modyfikacja, która przenosi rejon działań do Afryki. Ma być pod wieloma względami rewolucyjna i w pełni korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez JA2 1.13 - posiadać znacznie powiększone sektory, zupełnie zmienioną mapę taktyczną, a także oferować możliwość wykonywania wielu zadań pobocznych, dla różnych stron zaangażowanych w konflikt zbrojny.


  2. Last Stand

    Status: B/d
    Premiera: Nieznana
    Język: Polski, angielski
    Autor: Iron Squad
    Platforma: Jagged Alliance 2
    Więcej informacji: Iron Squad, JACenter, Bear's Pit Forum

    Krótkie info: Modyfikacja tworzona przez Polaków. Szczątkowe informacje nt tej produkcji nie pozwalają się zanadto rozpisać. Ostatnie informacje mówią, że latem br. mają zostać zaprezentowane projekty sektorów. Modyfikacja ma się charakteryzować dużą ilością sektorów, rozbudowaną fabułą i ciekawymi rozwiązaniami technicznymi.


  3. Misje A.I.M.

    Status: 0%
    Premiera: 2010 (?)
    Język: Polski
    Autor: Jazz
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: Legion Zone, JACenter

    Krótkie info: Polska modyfikacja autorstwa Jazza (JA2: Legion). Modyfikację charakteryzować mają misje na wzór tych z JA: Deadly Games. Zadań ma być około 10, od uwolnienia poprzez kradzież, eskortę, zamach, zniszczenie danego obiektu po uprowadzenie. W pierwszej misji gracz do dyspozycji będzie miał wyłącznie własną postać IMP.


  4. Sabre Team

    Status: Nieznany
    Premiera: Nieznana
    Język: Polski
    Autor: Jazz
    Platforma: JA2 1.13
    Więcej informacji: JACenter

    Krótkie info: Niewielka modyfkacja, po raz kolejny autorstwa Jazza. W założeniach ma to być tak naprawdę konwersja gry "Sabre Team", wydanej w 1994 roku na platformę, jaką jest Jagged Alliance 2 1.13. Pierwsza wersja powstała już w 2008 roku, lecz na starym kodzie v1.13. Znajdziemy w niej cztery nowe mapy oraz sześciu nowych najemników.




Opisy: Len, LukasAMD
Jeśli zauważycie, że czegoś brakuje to proszę o informację tu, lub przez PW.


*
  WWW
Stridingshadow
Post : 27 maja 2009 17:25
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


Nie napisałeś Waść o Wildfire 1.13 czyli JA Wildfire opartym o 2 1.13.
Wprowadza sporo rozwiązań z Wildfire jak i z 2 1.13, ponadto jest jedno nowe miasto między (Palmas) między Balime i Meduną.
Ludzie, grajta w Wildfire 2 1.13 bo fajny to mod!

_________________
Obrazek


*
 
cichociemny1
Post : 14 lut 2010 19:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy
  • Posty: 20
  • Dołączył: 13.02.2010


Właśnie Stridingshadow gdzie ten mod do Wildfire co wspomniałeś o nim wyżej, bo chciałem sobie w niego zagrać. Podaj jakiś namiar.


*
 
Stridingshadow
Post : 15 lut 2010 00:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2260
  • Dołączył: 07.03.2009
  • Skąd: Bejrut


wojtek1000 pisze:
gdzie ten mod do Wildfire co wspomniałeś o nim wyżej

Na stronie jest dział Download, stamtąd trzeba ściągnąć v1.13 i Wildfire v1.13.
Zanim założysz 100 temat pod tytułem 'jak zainstalować i update'ować v1.13?' racz przeczytać stosowne działy na forum, w ten sposób uzyskasz odpowiedzi na swoje pytania...szybciej (:

_________________
Obrazek


*
 
luk3Z
Post : 07 mar 2010 08:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 61
  • Dołączył: 01.03.2010
  • Skąd: Metavira


Demise of Man

http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=246353&page=1
http://forum.jaggedalliance.de/viewtopic.php?f=3&t=17571&p=517499#p517473

No Guns Mod
http://jaggedalliance2.pbworks.com/No-Guns-Mod

BPP Mod
http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=238665&page=1#Post238665

Lista modów na Bear's Pit:
http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=211927&page=1#Post211955

Mody przydałoby się podzielić na:

1. zmieniające grę/fabułę
2. zmieniające przedmioty itp.
3. inne

_________________
JA2 Vault (Repositories): https://pastebin.com/MJFckiaq
JA2 1.13 Hot Keys: https://pastebin.com/EHLMuk1k
JA2 v1.13 Starter Documentation: https://github.com/aimnas/1.13_starter_documentation


*
 
Jaahquubel
Post : 12 mar 2010 11:16
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1153
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Przydałoby się przyjrzenie się całemu spisowi. Stan niektórych modyfikacji mocno się zmienił. Takie np. spolszczenie JA wyszło, a ciągle jest napisane, że w produkcji.


*
  WWW
Perry
Post : 26 maja 2010 14:46
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 571
  • Dołączył: 09.09.2008
  • Skąd: Old York


No a CE to oczywiście gips...

_________________
Obrazek
"Na jednego zwycięzcę przypada jeden przegrany"


*
 
lukasamd
Post : 26 maja 2010 17:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dzięki za info, w ogóle poprawiłem ten spis bo kupy informacji brakowało.

  • Info o opublikowanym 1.13 Insane Maps
  • Info o opublikowanym Fight For Freedom
  • Info o spolszczeniu JA2 '005
  • Info o spolszczeniu Jagged Alliance 1
  • Info o opublikowanym Urban Chaos 1.13
  • Info o modzie w produkcji: Critical Edge
  • Info o modzie w produkcji: Horn To Africa
  • Info o modzie w produkcji: Sabre Team

Ufff... sporo się od tamtego czasu wydarzyło.


*
  WWW
lukasamd
Post : 25 sie 2010 09:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Dodałem informację o Demise of Man.
Gdyby jakiegoś moda brakowało, piszcie ;)


*
  WWW
Kelly
Post : 25 sie 2010 15:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 269
  • Dołączył: 25.03.2007
  • Skąd: Warszawa


Unfinished Businnes na 1.13


*
  WWW
lukasamd
Post : 26 sie 2010 19:23
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


- Zaktualizowane info o Critical Edge
- Dodano informacje o UB 1.13
- Dodano informację o JA2 New Classic


*
  WWW
Paker111
Post : 09 lis 2010 22:26
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 79
  • Dołączył: 07.07.2008
  • Skąd: Kraków/Słupsk



_________________
Polska nie ma przyjaciół, Polska ma interesy.


*
  WWW
hasan_talib
Post : 22 lis 2010 23:29
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 328
  • Dołączył: 25.08.2010


W zasadzie zadałem już to pytanie w innym temacie, ale teraz spytam bardziej ogólnie. Co do starszych modów, takich jak Back 2 Business czy Deidrana Lives - czy to ma jakieś szanse poprawnego zadziałania, jeśli zainstaluję je na Jagged Alliance 1.13, ewentualnie hybrydę 1.13 i UB np w przypadku Back 2 Business? Zabrałbym się za nie, ale jakoś na tych starszych nie za bardzo... po grze w 1.13 wydają mi się już po prostu zbyt siermiężne ;-)


*
 
Len
Post : 23 lis 2010 12:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Zadziałać to pewnie zadziałają ale na pewno nie będzie działało uzbrojenie i przedmioty z danej modyfikacji. A w przypadku niektórych, jak np. Urban Chaos, uniemożliwi to ukończenie gry.


*
  WWW
Pfc.Enrico Mendel
Post : 19 maja 2011 14:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 44
  • Dołączył: 19.05.2011
  • Skąd: Toruń


Aż tyle?
Wiecie co :?:
powinni zrobić Jagged Alliance: Pripyat Sky


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   1, 2, 3  Następna