Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Len
Post : 29 gru 2008 12:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Nowa Kaledonia jednak nie przepadnie
Ponad tydzień temu dowiedzieliśmy się o anulowaniu projektu JA2: Nowa Kaledonia. Wiadomość to zła, niewątpliwie. Ale na pewno nie zaskakująca. Takie wydarzenia zawsze poprzedzało długie milczenie, nawet na forum. Czyja to wina? Na pewno nie autorów, grupy JA Zone (która też upadła), gdyby tylko mieli zapewnioną pomoc, na pewno zdołaliby ukończyć projekt.

Scena Jagged Alliance kurczy się od lat. Upadające projekty tylko pogarszają sytuację tych, które jeszcze się trzymają. Publikowane niekompletne modyfikacje bądź ich wersje beta (bardzo wczesne, zaznaczmy) mało kogo zachęcały do spróbowania. Być może, właśnie dlatego Bartek0511 podjął inną decyzję w wyniku której to, co zostało zrobione na potrzeby NK, zostanie wykorzystane przy produkcji JA2: Last Stand.

To, co dostaliśmy to sporo sektorów i jeszcze więcej obiektów. Często bardzo ciekawych, które na pewno wykorzystamy. Ten prosty czyn zwiększa realne szanse na szczęśliwy koniec i wydanie pierwszej polskiej modyfikacji z prawdziwego zdarzenia.


*
  WWW
lukasamd
Post : 29 gru 2008 17:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


Co to dużo mówić: Bartek0511 zrobił najlepsze co w tej sytuacji można było uczynić.

Przekazanie materiałów to nie tylko większa szansa na ukończenie Last Stand'a, ale i większa rozmaitość i różnorodność w samej modyfikacji = mniejsza szansa na znudzenie ;)


*
  WWW
Olinka
Post : 29 gru 2008 18:03
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 958
  • Dołączył: 26.08.2008
  • Skąd: A.I.M


lukasamd pisze:
Co to dużo mówić: Bartek0511 zrobił najlepsze co w tej sytuacji można było uczynić.

Przekazanie materiałów to nie tylko większa szansa na ukończenie Last Stand'a, ale i większa rozmaitość i różnorodność w samej modyfikacji = mniejsza szansa na znudzenie ;)
Powiedziałabym, ze przekazanie tych materiałów to naprawde szlachetny gest, który pozwoli pracy włozonej w projekt nie zginać a graczom da swietna zabawe bo przeciez o to tu chodzi głównie ;)

_________________
Pozdrawiam, Olinka

Moja mała "pasja"


*
 
zadra666
Post : 29 gru 2008 18:36
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Szacunek. Czyli Last Stand będzie JESZCZE bardzie super ? ^^

_________________
...


*
 
momo78
Post : 29 gru 2008 20:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1415
  • Dołączył: 05.11.2007


Hmm. A co by było, gdyby IS dało wszystkie swoje materiay do NK?(Nowej Kaledonii!)
Oczywiscie takie moje małe joke, na poważnie to świetny gest ze strony bartka0511. nie zachował sie jak pies ogrodnika czy coś xD.
BTW. Będzie miał swoją linijkę w CREDITSACH w LS? xD
BTW2. Zadra, ja raczej napisałbym Czyli Last Stand BĘDZIE jeszcze bardzie super ? ^^

_________________
I'm afraid.
I'm afraid, Dave.
Dave, my mind is going. I can feel it.
I can feel it. My mind is going. There is no question about it.
I can feel it. I can feel it. I can feel it.
I'm a... fraid.


*
 
zadra666
Post : 29 gru 2008 21:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


A będzie ? BUAHAHA ;]

_________________
...


*
 
Wigen
Post : 29 gru 2008 21:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1324
  • Dołączył: 30.01.2007
  • Skąd: Warszawa


No to widać że pogramy jeszcze w coś przed Jagged Alliance 3. Chyba że macie jeszcze kilka projektów w zanadrzu?


*
 
djt
Post : 29 gru 2008 22:43
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 132
  • Dołączył: 14.03.2007
  • Skąd: Północna DOKP :)


Świetnie, że pracujący nad NK, udostępnili pliki. To najlepsze, co mogli zrobić przy "klapie" projektu.
Oby Last Stand na tym zyskał. Trzymam kciuki.
Pozdrowienia.

_________________
http://www.michalkiewicz.pl


*
 
Jaahquubel
Post : 30 gru 2008 10:24
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapitan
Kapitan
  • Posty: 1154
  • Dołączył: 28.05.2007
  • Skąd: Z Trakony


Moim zdaniem to tak w ogóle powinno być i takie zachowania jak Bartka nie powinny być wyjątkowe ani dziwne.
A tak jeszcze ogólniej patrząc na wszystko, to Jagged Alliance powinno być przedsięwzięciem open source. Jeśli właściciele nie uwolnią praw (a wątpię, żeby uwolnili), to moderzy i fani mogliby się skrzyknąć, wziąć za robotę i wysmażyć społecznościowego, wolnego Jaggeda.


*
  WWW
Len
Post : 30 gru 2008 12:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Cieszę się, że wy również doceniacie ten czyn. Twórcy tych elementów, które dostaliśmy oczywiście będą mieli swoje miejsce w creditsach. Dzięki temu LS ma teraz chyba największe szanse na ukończenie wśród wszystkich innych modyfikacji jakie powstawały.

Oczywiście ja wolałbym, żeby NK dalej powstawało bo brak konkurencji nigdy nie jest niczym dobrym. Ale z drugiej strony, ostatnie miesiące prac zdawały się być łudzeniem, że jeszcze znajdzie się ktoś chętny do pomocy. Niestety, szara rzeczywistość jest taka, że brakuje ludzi od wszystkiego, nam również.

W imieniu zespołu Iron Squad, dziękuję za przekazane materiały. I mam nadzieję, że w lutym będziemy mogli pokazać pierwsze zdjęcia z LS, trochę większe niż to ostatnie ;)


*
  WWW
Nowy temat Odpowiedz w temacie


cron