Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 695 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 47  Następna

Czy mod 1.13 uważasz za dobry?
Tak 94%  94%  [ 136 ]
Nie 6%  6%  [ 8 ]
Liczba głosów : 144
Autor Wiadomość
micand1989
Post : 22 maja 2014 14:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ripper pisze:
jakie zmiany wprowadzają najnowsze wersje BETA, czy opłacalne są nowej gry czy to tylko małe pierdołki, i niema w nich tych wielkich zmian jak szpiedzy, nowe modele postaci itp, a najlepiej czy istnieje jakaś strona gdzie są opisane zmiany w tych wersjach testowych ?

Najnowsza v7205 (wyszła 14 maja) ma na pewno wszystkie dodatki, aczkolwiek pewnie jakieś bugi są jeszcze do zrobienia. Autorzy cały czas testują i czekają na zrobione wersje językowe od ludzi którzy się zgłosili do tłumaczenia.

A spis nowych rzeczy jest u nas na głównej w poradnikach i news-ach. Dużo tego nie ma, ale warto poczytać. Za jakiś czas pewnie wyjdzie jeszcze nowszy poradnik z jeszcze nowszymi rzeczami wprowadzanymi do JA2 1.13

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 22 maja 2014 21:56
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Kurde ale gdzie na głównej bo chyba ślepy jestem i tego nie widzę, posiada wszystkie dodatki czyli nawet nowe ciała ?


*
 
M'cin
Post : 22 maja 2014 23:10
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 775
  • Dołączył: 18.11.2009


Newsy z cyklu "nowości JA2 1.13". Wszystkie tam opisane opcje są w fazie bety, więc mogą działać, ale nie muszą, będą się wieszać itp. dobrze streściłem


*
 
micand1989
Post : 23 maja 2014 05:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Major
Major
  • Posty: 1585
  • Dołączył: 30.12.2010
  • Skąd: Łagiewniki Nowe


Ripper pisze:
Kurde ale gdzie na głównej bo chyba ślepy jestem i tego nie widzę, posiada wszystkie dodatki czyli nawet nowe ciała ?


M'cin pisze:
Newsy z cyklu "nowości JA2 1.13".

o to to to...o to mi chodziło.
Nowe ciała były juz wprowadzane na poziomie ~v6500.

_________________
Obrazek
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 23 maja 2014 08:34
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Dzięki wielkie, to teraz kolejne pytanie gdzie można pobrać te 1.13 v7205 bo google nie znajduje nic :/

Sorki jeśli kogoś denerwuje tymi pytaniami.

EDIT: Dobra znalazłem w dziale download :) ale fakt faktem że google nie znajduje, albo ja źle robiłem wpisując ( Ja2 1.13 v7205 )


EDIT2: Dziwna ta wersja niema Shadowa :/ beznadzieja... i nowych ciał też nie miałem, co trzeba zrobić by je włączyć ?


*
 
Halucyn
Post : 23 maja 2014 10:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 95
  • Dołączył: 06.12.2007
  • Skąd: Włodawa


Jak to nie ma Shadowa? Na jednym z ostatnio dodanych screenów go widziałem, z tym, że jego portret był nieco zmieniony, tzn. ukazywał jego twarz bez kamuflażu, przez co nieco dziwnie wyglądał (przyzwyczajenie). :)

_________________
Obrazek


*
 
Ripper
Post : 23 maja 2014 10:49
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Masz racje, jest ale bez kamuflażu :) nie zauważyłem i faktycznie dziwnie to wygląda ;p

Ale co z tymi nowymi ciałami/modelami, jak je włączyć ?


*
 
rafcze1
Post : 15 cze 2014 12:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 5
  • Dołączył: 21.12.2013


I jak tam wrażenia po tej najnowszej wersji Beta? Chodzi mi głównie o porównanie stabilności działania (lub jej braku) z wprowadzonymi nowościami. Warto zmieniać wersję? :)


*
 
HavocM
Post : 17 cze 2014 18:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.05.2014


rafcze1 pisze:
I jak tam wrażenia po tej najnowszej wersji Beta? Chodzi mi głównie o porównanie stabilności działania (lub jej braku) z wprowadzonymi nowościami. Warto zmieniać wersję? :)


Ostatnia wersja dodaje relacje między najemnikami,używam wcześniejszej,tej która pozwala używać pojazdy w trybie taktycznym.
Jestem zadowolony,gram właśnie w Urban Chaos przygotowany specjalnie do tej wersji
http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthrea ... _/_Deidran
Gra zyskała na jakości i grywalności dodatkowe bronie,najemnicy i kupa opcji do edycji,można brać jeńców i ich przesłuchiwać,szkolić szpiegów,wrogowie są bardziej wymagający,ogólnie warto spróbować,nie zauważyłem jakichś większych problemów.


*
 
Ronnie
Post : 17 cze 2014 18:58
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 115
  • Dołączył: 05.03.2012
  • Skąd: Radom


HavocM pisze:
Jestem zadowolony,gram właśnie w Urban Chaos przygotowany specjalnie do tej wersji
http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthrea ... _/_Deidran
Gra zyskała na jakości i grywalności dodatkowe bronie,najemnicy i kupa opcji do edycji,można brać jeńców i ich przesłuchiwać,szkolić szpiegów,wrogowie są bardziej wymagający,ogólnie warto spróbować,nie zauważyłem jakichś większych problemów.


Czy ten Urban Chaos będzie działał na wersji Beta z działu download czy instalowałeś na jakiejś innej?

_________________
Obrazek


*
 
HavocM
Post : 18 cze 2014 07:19
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.05.2014


Ronnie pisze:

Czy ten Urban Chaos będzie działał na wersji Beta z działu download czy instalowałeś na jakiejś innej?


Ta wersja z działu download to wersja o poziom wyższa od tej której używam, różnią się one tym,że ta nowsza,dodaje ona tylko relacje między najemnikami,a reszta to to samo,wydaje mi się,że powinno działać,ale głowy nie dam sobie uciąć.

Wersja na której gram to SCI_Unstable_Revision_7205_on_GameDir_2033

http://kermi.pp.fi/JA_2/v1.13_Releases/ ... i/SCI_113/

Instrukcja instalacji jest prosta:
1.Ja 2 1.12
2.SCI_Unstable_Revision_7205_on_GameDir_2033
3.później folder z normalnego UC,nazwany DATA-UC do głównego folderu
4.później te pliki stąd
http://www.mediafire.com/download/b3iaf ... 0140518.7z
5.Uruchamiamy Ini editorem i wybieramy pliki konfiguracyjne z UC
6.Listę błędów i niezgodności można znaleźć pod tym adresem
http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthrea ... Post316064


*
 
HavocM
Post : 21 cze 2014 07:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Szeregowy
  • Posty: 7
  • Dołączył: 25.05.2014


Nie wiem czy śledzicie rozwój najnowszej wersji,jeśli nie to mam dla was świetną informację,pojazdami można już nie tylko poruszać tylko w trybie taktycznym,ale także rozjeżdżać przeciwników,wrogie patrole tym czasem mogą być wzbogacone o czołgi które również się poruszają,te zmiany jeszcze nie są "oficjalnie w BECIE",ale jak ktoś wie jak zainstalować te wszystkie patche może już dzisiaj przenieść rozgrywkę na wyższy poziom;)

http://www.ja-galaxy-forum.com/ubbthrea ... Post333829


*
 
Starchris
Post : 20 sie 2014 20:47
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 2054
  • Dołączył: 25.06.2010



_________________
Obrazek
Poradniki Modera


*
 
Ripper
Post : 29 sie 2014 15:07
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 324
  • Dołączył: 24.09.2010


Witam wszystkich, jest już oficjalna stabilna wersja 1.13 :) hura !!

Mam pytanie do tych co już grają czy ta zmiana https://jagged-alliance.pl/news761/nowos ... najemnicy/

Czy te nowe zajebiste modele postaci śą w tej nowej wersji ? jesśli tak to jak to włączyć, czy może domyślnie jest już włączone czy może trzeba edytorem ini się pobawić ?

Mam nadzieje że ta zmiana jest, bo dla mnie była to najlepsza zmiana jaka wdrążyć mieli :P


*
 
Jazz
Post : 29 sie 2014 18:42
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy sierżant
Starszy sierżant
  • Posty: 325
  • Dołączył: 09.12.2006


Ripper pisze:
Mam pytanie do tych co już grają czy ta zmiana https://jagged-alliance.pl/news761/nowos ... najemnicy/

Czy te nowe zajebiste modele postaci śą w tej nowej wersji ? jesśli tak to jak to włączyć, czy może domyślnie jest już włączone czy może trzeba edytorem ini się pobawić ?


Nie, nie ma ani w stabilnej i niestabilnej wersji.

_________________
Archiwum : Jagged Allians 2 : Deadly Games


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 47  Następna