Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4

Jaki jest twoj stosunek do szkoly? [bez kszty ironii ;p]
Kocham szkole! 5%  5%  [ 1 ]
Uwielbiam szkole!! 5%  5%  [ 1 ]
Za szkole oddam zycie!!! 0%  0%  [ 0 ]
Szkola jest lepsz niz Jagged Alliance!!!!!! 5%  5%  [ 1 ]
Pytanie jest tendencyjne. 36%  36%  [ 8 ]
Wiem, ze to niezrozumiale, ale nie lubie szkoly... 41%  41%  [ 9 ]
Nie wiem, co to szkola. rzauje... 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
nemrod
Post : 28 mar 2008 20:38
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Len pisze:
Z kolei uczniowie techników uczą się i na maturę i na technika bo na ten tytuł muszą sobie zapracować. Efekt jest taki, że wielu chcąc zdać oba, nie zdają nic.


Eee tam gadasz :P . U mnie prawie wszyscy zdali mature i egzamin zawodowy. Po prostu trzeba poswiecic odpowiednio duzo czasu na jedno i drugie. Zreszta nauczyc sie na mature wcale nie jest tak trudno. Dzisiaj za duzo paniki jest w maturzystach. Trzeba wyluzowac bo matura jest o niebo latwiejsza niz zwykla sesje na studiach...

_________________
.


*
 
Popers
Post : 28 mar 2008 21:02
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


nemrod pisze:
Dzisiaj za duzo paniki jest w maturzystach. Trzeba wyluzowac bo matura jest o niebo latwiejsza niz zwykla sesje na studiach.


racja. Ale na studia trzeba się dostać , a na dobre dzienne łatwo nie jest. Ja byłem w o tyle komfortowej sytuacji ,że zdałem mature i potem i tak miałem oddzielne egzaminy na studia. Dziś zjebiesz mature i sie na dzienne nie dostaniesz, wiec akurat te stresy rozumiem. Potem zostają tylko zaoczne - które pod względem poziomu są nieporównywalnie gorsze. I prywatne - te są albo do dupy <większość> albo dobre, ale bardzo drogie <np SWPS w Warszawie>. Tak więc porada dla, bez obrazy, forumowych młodziaków- Uczcie się. Kiedyś to docenicie. Nie tylko pod względem kasy w przyszłości z dobrej pracy , ale też z powodu wyższego statusu społecznego, możliwośći prowadzenia rozmowy na poziomie i uczucia przynależności do elity tego kraju :) Wierzcie mi - wiedza daje satysfakcję.

edit- hyhy czytam i mam wrażenie że jakiś stary dziad to pisał :039:


*
 
nemrod
Post : 28 mar 2008 21:12
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Popers pisze:
Uczcie się. Kiedyś to docenicie. Nie tylko pod względem kasy w przyszłości z dobrej pracy , ale też z powodu wyższego statusu społecznego, możliwośći prowadzenia rozmowy na poziomie i uczucia przynależności do elity tego kraju :) Wierzcie mi - wiedza daje satysfakcję.


Pierwsze slowa to oczywiscie swiata prawda, ale to czy przynaleznosc do elity bedzie czyms waznym to juz indywidualna sprawa. Mimo wszystko ostatnie slowa sa chyba kwintesencja teogo co mozna powiedziec o nauce. Dziwia mnie czasem ludzie, ktorzy sie chwala ze sie nie uczyli, ze olewali szkole i za w sumie nic nie umieja (wierzcie mi tacy delikwenci sie zdarzaja) a na kogo wyksztalconego patrza sie jak na typowego "wyksztalciucha". Brrr dobrze ze Samoobrona nie jest juz w rzadzie.

Popers pisze:
hyhy czytam i mam wrażenie że jakiś stary dziad to pisał


Teraz po prostu nadeszly chwile, ze przyznajemy racje tym wlasnie "starym dziadom", ktorzy "nie wiedziec czemu" pare lat temu zaganiali nas przed ksiazki :> .

_________________
.


*
 
Len
Post : 29 mar 2008 12:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


nemrod pisze:
Trzeba wyluzowac bo matura jest o niebo latwiejsza niz zwykla sesje na studiach...

Człowiek zawsze mądry po fakcie :] Maturzyści nie wiedzą, że po maturze będzie jeszcze gorzej więc strasznie się tym przejmują. Bardzo często słyszę jak maturzyści narzekają, że nie mają na nic czasu. Kiedy idą na studia okazuje się, że wtedy jednak mieli czas.

Prawda jest taka, że im dalej tym gorzej. A nikt nie potrafi docenić tego, co ma w obecnej chwili.


*
  WWW
MjrAQ123
Post : 29 mar 2008 13:05
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 45
  • Dołączył: 14.09.2007


Len. Mam jeszcze dopiero 17 lat. Ale już wiem że "Ten tylko sie dowie kto ciebie stracił". I rzeczywiście. W podstawówce piszemy po 3 strony dziennie. W gimnazjum piszemy tak samo. Ale w podstawówce bylo latwiej. Każda szkoła jest od drugiej trudniejsza. Ale jak przyjdzie co do czego. To uczymy sie tyle ile chcemy nieazleżnie czy to LO czy podstawowa.


*
 
GrU
Post : 29 mar 2008 16:08
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 258
  • Dołączył: 04.03.2008


Tylko ze świadectwo z tytułem "Technika" było wydawane przed wynikami egzaminu zawodowego, czyli normalnie technika nie mam (bo zawodowy olałem i oblałem) a mimo to w papierach mam technika

MjrAQ123 pisze:
Każda szkoła jest od drugiej trudniejsza.

Mi w gimnazjum było o wiele gorzej niż w technikum mimo ze podejścia do nauki nie zmieniłem (czyt. na ostatnim miejscu)

_________________
Jeżeli historia nas czegoś uczy, to tego, że każdego można zabić


*
 
zadra666
Post : 12 sie 2008 21:55
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


No co jak co , ale szkoła znowu się zbliża ....... Ja wstępuję "dumnie" w nowe mury;p (czyt. w końcu do liceum)

_________________
...


*
 
mtl
Post : 12 sie 2008 22:17
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Podporucznik
Podporucznik
  • Posty: 954
  • Dołączył: 12.06.2006


Eeee... No... Nie tak szybko, jeszcze 3 tygodnie wakacji (-2 dni :P).

Ja w tym roku podchodzę do matury, choć szczerze to nie wiem nawet w 10% co mam zamiar zdawać :P.

_________________
"There are two kinds of people in the world, my friend.
Those who have a loaded gun and those who dig. You dig!"


*
 
Pavcio
Post : 12 sie 2008 22:18
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


zadra666 pisze:
No co jak co , ale szkoła znowu się zbliża


Haha, a ja mam wakacje do października

zadra666 pisze:
Ja wstępuję "dumnie" w nowe mury;p (czyt. w końcu do liceum)


Powodzenia, aby Cię słabo skocili.


*
 
zadra666
Post : 12 sie 2008 22:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy
  • Posty: 796
  • Dołączył: 23.11.2007
  • Skąd: Rozpoznanie


Pavcio pisze:
Powodzenia, aby Cię słabo skocili.


Nie bój nic ;p Jedyną osobą , która mnie ruszy to bedzie mój brat , z innymi w tej budzie dam se rade ;p

_________________
...


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4