Jagged Alliance Center - Forum

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna

Jaki jest twoj stosunek do szkoly? [bez kszty ironii ;p]
Kocham szkole! 5%  5%  [ 1 ]
Uwielbiam szkole!! 5%  5%  [ 1 ]
Za szkole oddam zycie!!! 0%  0%  [ 0 ]
Szkola jest lepsz niz Jagged Alliance!!!!!! 5%  5%  [ 1 ]
Pytanie jest tendencyjne. 36%  36%  [ 8 ]
Wiem, ze to niezrozumiale, ale nie lubie szkoly... 41%  41%  [ 9 ]
Nie wiem, co to szkola. rzauje... 9%  9%  [ 2 ]
Liczba głosów : 22
Autor Wiadomość
lukasamd
Post : 27 sie 2007 08:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Pułkownik
Pułkownik
  • Posty: 5321
  • Dołączył: 31.05.2006


A ja powiem tak... wakacje są fajne bo po prostu można od rana do wieczora się całkowicie opi... obijać :) Jednak.... już od jakichś 2 tygodni chcę wrócić do szkoły - brakuje mi kontaktu ze wszystkimi i śmiesznych sytuacji które w szkole zdarzają się praktycznie codziennie :)


*
  WWW
Popers
Post : 27 sie 2007 13:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


im człowiek jest starszy tym bardziej zaczyna doceniać szkołę. powiem tak: po 2 miesiącach ciężkiego,fizycznego zapierdalania <bo słowo "praca" mi przez gardło nie przechodzi> na obczyźnie , z utęsknieniem czekam 1.X by kontynuować naukę na uniwerku. a liceum to już w ogóle same miłe wspomnienia.


*
 
Loucipher
Post : 27 sie 2007 13:20
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 148
  • Dołączył: 16.08.2007


Amen :) Ile by człowiek dał, by znów być młodym i mieć na łbie tylko zmartwienia pt. "co mi wystawią na koniec semestru" :)
A tu praca, dom, rodzina, niezapłacone rachunki i pytanie "czy wystarczy do pierwszego". Uwierzcie mi, to jest dopiero egzystencjalne pytanie (z naciskiem na egzystencjalność) :)

Obyście długo byli młodzi :)

_________________
Loucipher

"Fight for freedom, kill for cash, play for fun."


*
 
Sir Kalach
Post : 28 sie 2007 01:37
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 60
  • Dołączył: 26.08.2007
  • Skąd: Kraków


Dalej jesteśmy młodzi Loucip tylko trochę lat nam przybyło.
Czasy szkolne były wypaśne.. npp.. w szkole też było fajnie XD Miło by się było wrócić do tamtych czasów. Rzeczywiście dużo więcej ci zwisało niż teraz.


*
 
MjrAQ123
Post : 03 lis 2007 12:00
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Kapral
Kapral
  • Posty: 45
  • Dołączył: 14.09.2007


Powiem tyle chcial bym wrocic do gimnazium teraz jest LO ZA CO??!!?!?!?


*
 
Sid
Post : 04 lis 2007 15:13
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Kapral
Kapral
  • Posty: 72
  • Dołączył: 14.12.2006
  • Skąd: Ostrowiec Św.


A trzeba było się przykładać do nauki? Jak byś dostał parę pałek na świadectwie, to byś sobie został jeszcze rok ;) . A jak byś się przyłożył, to i do osiemnastki byś pociągnął...

_________________
There's a time to live and a time to die
When it's time to meet the maker
There's time to live but isn't it strange
That as soon as you're born you're dying...


*
 
nemrod
Post : 06 lis 2007 02:04
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 603
  • Dołączył: 28.07.2006


Loucipher pisze:
A tu praca, dom, rodzina, niezapłacone rachunki i pytanie "czy wystarczy do pierwszego". Uwierzcie mi, to jest dopiero egzystencjalne pytanie (z naciskiem na egzystencjalność) :)


Oj to fakt. Przyznam Ci racje, bo sam teraz po skonczeniu szkoly musze sie martwic o te wszystkie pierdoly, ktore zdrowia i pieniedzy kosztuja nie malo, szczegolnie jesli mieszka sie za granica. W przyszlym roku chce isc na studia, zeby zrealizowac zyciowe plany i jakos to zycie sobie ulozyc. Najwazniejsze, zeby bylo niebanalne i oczywiscie zeby mnie bylo na nie stac.

Cytuj:
Powiem tyle chcial bym wrocic do gimnazium teraz jest LO ZA CO??!!?!?!?


Naprawde chcialbys wrocic do gimnazjum??? Ja ten okres wspominam jako niezbyt ciekawy, ale to tylko moja subiektywna opinia.

_________________
.


*
 
Pavcio
Post : 06 lis 2007 16:45
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Porównanie gimnazjum i liceum wypada zdecydowanie na korzyść liceum, bynajmniej w moim przypadku. Do gimnazjum chodzili zarówno spoko ziOOmy, jak i kompletni debile, tnący swoje swetry na lekcjach, wybijający z nudów szyby, latający po dachu szkoły. Całe to zbiorowisko przyszłych degeneratów społecznych, którzy wychodząc z gimnazjum ledwo umieli czytać, zaśmieca swym zachowaniem ten kraj i życie normalnych ludzi. Takim ludziom nie można nawet dać łopaty, bo nie potrafią o nią zadbać przy pracy. W liceum to już całkiem inna sprawa- byle głupek tam sie nie dostanie, wszelkie chamstwo, wandalizm, brak kultury eliminuje się w ciągu pierwszego miesiąca, wyrzucając ze szkoły. Ludzie zachowują się bardziej odpowiedzialnie, uczniów traktuje się jak dorosłych ludzi, a nie jak małpy w ZOO. Dopiero tutaj można poznać w miarę ciekawych ludzi na poziomie, wyjść z nimi na piwo lub na imprezę. Taka jest moja opinia, obserwując to co się działo w moim gimnazjum i to, co się dzieje teraz w moim liceum. :D


*
 
Len
Post : 06 lis 2007 16:59
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Mimo wszystko gimnazjum jest nieporównywalnie lepsze jeśli chodzi o ilość wolnego czasu. Ale nawet taka mała ilość zajęć i tak łatwe tematy nie przeszkadzają niektórym gimnazjalistom w tłumaczeniu się... brakiem czasu.


*
  WWW
Pavcio
Post : 06 lis 2007 18:14
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


Fakt, trzeba przyznać. Wynika to z systemu edukacji. Materiał obecnie jest "powtarzany" i uzupełniany 3 razy- w klasach 4-6, w gimnazjum potem w liceum. W gimnazjum jest bardzo niski poziom, więc dzieciakom głupoty przychodzą do głowy (mi też swego czasu). Za to w liceum trzeba zapier......, bo materiał kiedyś 4-letni musimy zrobić w 3 lata. Dlatego reformę edukacji z 1999 uważam za błąd.


*
 
Len
Post : 06 lis 2007 19:33
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Generał broni
Generał broni
  • Posty: 4003
  • Dołączył: 02.06.2006


Właściwie całe gimnazjum to jedna wielka powtórka, naprawdę nie wiele rzeczy jest nowych. A jakby tego mało dzieje się to o czym pisałeś wcześniej - wszystkim odbija, więc nie sądzę by było wielu ludzi którzy pamiętaliby czego uczyli się w gimnazjum. Najchętniej wywaliłbym te całe gimnazjum, oczywiście "specjaliści" będą się sprzeczać, że wtedy nie nauczą się tego i tego ale to teoria, a w praktyce uczą się tylko głupot.

I wiem, że gadam bez sensu więc nie musicie mi to mówić :D


*
  WWW
Pavcio
Post : 06 lis 2007 20:57
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Sierżant
Sierżant
  • Posty: 252
  • Dołączył: 17.07.2007


mówisz mądrze. Twoje zdanie popieram ja, no i wszyscy nauczyciele, których znam.


*
 
vai1987
Post : 08 lis 2007 17:31
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy kapral
Starszy kapral
  • Posty: 109
  • Dołączył: 13.10.2006
  • Skąd: Sucha Beskidzka


Co do gimnazjum... przezyłem i było git, co do tego ze to jedna wielka powtórka to tak ale przez pierwsze 2 lata (przynajmiej u mnie tak było) bo w 3 klasie sporo nowych rzeczy człowiek sie uczyl. A liceum :D u mnie to była powtórka z 3 klasy gimnazjum plus kilka nowosci. Na studiach ;D jesli chodzi o mój kierunek (informatyka) to macie kolejną powtórke matmy jesli mieliscie poziom rozszerzony w licku. I tak w koło macieju ^^. System szkolnictwa w Polsce powinien przejsc gruntowną zmiane, choc w sumie niektórych z nas to juz nie bedzie dotyczyc, jednak jak sie widzi niektórych ludzi co po gimnazjum nie umieją czytac albo nie wiedzą co czytają to tylko swiadczy o polskiej polityce

_________________
You never know


*
 
Cell
Post : 26 mar 2008 19:27
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Chorąży
Chorąży
  • Posty: 500
  • Dołączył: 25.03.2008
  • Skąd: Świdnik


szkoła???bleeee.....choć tak naprawde ogólnie da się wytrzymać no,ale czasem jest tak,że trafisz do klasy gdzie jest pełno sku*****ów rządzących się,zaczepiających,złodzieji,itp,itd i jak nazłość to wszystko skumulowało się w mojej klasie :/ i w dodatku to sami dyslektycy,a pozatym na włefie gramy codziennie w gałe,a tak się składa,że ja nienawidzę gry w piłke,a więc pełna apokalipsa :!!: .Echhhh trzeba będzie ogłosić stan armaggedonu w "Głosie Świdnika" :P


*
 
Popers
Post : 26 mar 2008 21:01
Cytowanie selektywne Odpowiedz z cytatem
Offline
Awatar użytkownika
Starszy chorąży
Starszy chorąży
  • Posty: 596
  • Dołączył: 31.01.2007


z LO mam piękne wspomnienia. 4 świetne lata. pierwsze piwo, pierwsza wódka , pierwsza kobieta <wtedy jeszcze dziewczyna, ale obsługa i zasady działania takie same ;) >, pierwsza lufa.


*
 
Nowy temat Odpowiedz w temacie Przejdź na stronę   Poprzednia   1, 2, 3, 4  Następna


cron